Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten Zahl der Lose: 324
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3175598
31635
478
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
Bődy Kálmán (1885-1956) 1918. "Tisza István" bronzozott Zn emlékérem csavaros hátoldallal. "HONFIHŰSÉG ÉS JELLEMSZILÁRDSÁG HŐSE ÉS VÉRTANUJA VOLT - TISZA" (61mm) T:VF lekopott bronzozás, a csavar hiányzik 3251802
31636
478
Numismatik
Búza Barna (1910-2010) ~1975. "Béke - Barátság" egyoldalas bronz plakett eredeti tokjában (135x62mm) T:AU
3180190
31637
478
11000
Numismatik
Búza Barna (1910-2010) ~1980. "Kiskunhalas város Tanácsától / Városfejlesztési munkáért " kétoldalas, öntött bronz plakett, peremén névre szóló gravírozással (82mm) T:AU
3256590
31638
478
Numismatik
Csillag István (1881-1968) 1913. "lovag Falk Zsigmond 70 éves nyomdászságának emlékére" bronz emlékplakett (47x60mm) T:AU,XF
3258326
31639
478
Numismatik
Csíkszentmihályi Róbert (1940-2021) 1973. "Városunkért / Békés Város 1973. április 15." kétoldalas bronz emlékplakett (78mm) T:AU patina 3029970
31640
478
Numismatik
Csíkszentmihályi Róbert (1940-2021) 1986. "Magyar Éremgyűjtők és Numizmatikusok Budavár visszavételének 300. évfordulóján" jelzett Ag emlékérem (34,98g/0.640/42,5mm) T:AU patina Adamo BP21 3169603
31641
478
4200
Numismatik
Csontos László (1925-2013) 1977. "A nagy októberi szoc. forradalom 60. évfordulója alkalmából " kétoldalas, öntött bronz plakett (~99mm) T:AU
3201491
31642
478
Numismatik
Csóka Zsuzsanna (1962-) 1996. "Millecentenárium Honfoglalás 896-1996" aranyozott, peremén jelzett Ag emlékérem (12,06g/0.925/35mm) T:UNC (eredetileg PP)
3256901
31643
478
Numismatik
Csóka Zsuzsa (1962- ) 2006. "A 40 éves Éremgyűjtő Csoport 20. Numizmatikai >>Hírös Napja 3256784
31644
478
Numismatik
Csucs Viktória (1934-1993) 1972. "Id. Kerpely Antal / 100 éves a NME Vaskohászattani Tanszéke" kétoldalas bronz emlékérem (50mm) T:AU,XF ph. 3260316
31645
478
6500
Numismatik
Csúcs Viktória (1934-1993) 1973. "Pest - Buda - Óbuda - 1873 / Budapest 1973 - Pro Memor Urbe Centen" jelzett Ag emlékérem plombált ÁPV tokban (~25g/0.835/42,5mm) T:PP patina
3180187
31646
478
Numismatik
Csucs Viktória (1934-) 1974. "Tudomány és Technika Háza Kecskemét " bronz plakett, eredeti tokban (88mm) T:UNC
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF