Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 324

Bődy Kálmán (1885-1956) 1918. "Tisza István" bronzozott Zn emlékérem csavaros hátoldallal. "HONFIHŰSÉG ÉS JELLEMSZILÁRDSÁG HŐSE ÉS VÉRTANUJA VOLT - TISZA" (61mm) T:VF lekopott bronzozás, a csavar hiányzik
31635.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25
10

Búza Barna (1910-2010) ~1975. "Béke - Barátság" egyoldalas bronz plakett eredeti tokjában (135x62mm) T:AU
31636.

Rufpreis:
5 000 HUF

Búza Barna (1910-2010) ~1980. "Kiskunhalas város Tanácsától / Városfejlesztési munkáért" kétoldalas, öntött bronz plakett, peremén névre szóló gravírozással (82mm) T:AU
31637.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

Csillag István (1881-1968) 1913. "lovag Falk Zsigmond 70 éves nyomdászságának emlékére" bronz emlékplakett (47x60mm) T:AU,XF
31638.

Rufpreis:
5 000 HUF

Csíkszentmihályi Róbert (1940-2021) 1973. "Városunkért / Békés Város 1973. április 15." kétoldalas bronz emlékplakett (78mm) T:AU patina
31639.

Rufpreis:
2 000 HUF

31640.

Rufpreis:
8 000 HUF

Csontos László (1925-2013) 1977. "A nagy októberi szoc. forradalom 60. évfordulója alkalmából" kétoldalas, öntött bronz plakett (~99mm) T:AU
31641.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13

Csóka Zsuzsanna (1962-) 1996. "Millecentenárium Honfoglalás 896-1996" aranyozott, peremén jelzett Ag emlékérem (12,06g/0.925/35mm) T:UNC (eredetileg PP)
31642.

Rufpreis:
5 000 HUF

Csóka Zsuzsa (1962- ) 2006. "A 40 éves Éremgyűjtő Csoport 20. Numizmatikai >>Hírös Napja
31643.

Rufpreis:
6 000 HUF

Csucs Viktória (1934-1993) 1972. "Id. Kerpely Antal / 100 éves a NME Vaskohászattani Tanszéke" kétoldalas bronz emlékérem (50mm) T:AU,XF ph.
31644.

Rufpreis:
1 600 HUF

Csúcs Viktória (1934-1993) 1973. "Pest - Buda - Óbuda - 1873 / Budapest 1973 - Pro Memor Urbe Centen" jelzett Ag emlékérem plombált ÁPV tokban (~25g/0.835/42,5mm) T:PP patina
31645.

Rufpreis:
6 500 HUF
17,62
20,31

Csucs Viktória (1934-) 1974. "Tudomány és Technika Háza Kecskemét" bronz plakett, eredeti tokban (88mm) T:UNC
31646.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF