Bognár György (1944-) 1990. "1989. évi XXXI. törvény I. fejezet 1§ Magyarország: Köztársaság. - 1989. október 23. / Magyar Éremgyűjtők Egyesülete" jelzett Ag emlékérem (35,74/0.835/42,5mm) T:AU (PP) patina, ujjlenyomat, apró folt Adamo BP31
Bognár György (1944-) / Lebó Ferenc (1960-) 1991. "II. János Pál pápa látogatása - Szombathely" aranyozott fém emlékérem kapszulában (65mm) T:AU (eredetileg PP)
Bognár György (1944-) 1991. "Mindszenty József Bíboros Hercegprímás" kétoldalas bronz emlékérem műanyag tokban, bélyeggel (42,5mm) + 1991. "Mindszenty újratemetése Esztergomban" kétoldalas, latin nyelvű bronz emlékérem (35mm) T:AU,VF patina
Bognár György (1944-) 1991. "MÉE Gyöngyösi Csoport - Aradi Vértanúk / Láhner György" Ag és bronz emlékérem pár (34,81g/0.640/42,5 mm) T:UNC patina Adamo GS10
Bognár György (1944-) 1992. "MÉE Gyöngyösi Csoport - Aradi Vértanúk / Aulich Lajos" Ag és bronz emlékérem pár (35,14g/0.640/42,5 mm) T:UNC patina Adamo GS11
Bognár György (1944-) 1996. "MÉE Gyöngyösi Csoport - Aradi Vértanúk / Schweidel József" Ag és bronz emlékérem pár (34,84g/0.640/42,5 mm) T:UNC Adamo GS15