Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 324

Beck Ötvös Fülöp (1873-1945) 1930. "Buda Pest / Isten hozott" kétoldalas bronz plakett (64x68mm) T:AU,XF fo.  Hungary 1930. "Buda Pest / Isten hozott (Buda Pest / Welcome)" double-sided bronze plaque, in original case with Budapest coat of arms, the case is in good condition but some parts are missing (64x68mm) C:AU,XF spotted
31575.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Berán Lajos (1882-1943) ~1920. "Az érdem elismeréséül - A ,,Falu" Országos Szövetség" kétoldalas aranyozott bronz emlékérem (45mm) T:XF
31576.

Rufpreis:
5 000 HUF

Berán Lajos (1882-1943) 1924. "Az O.T.K.tól 100adik játékod emlékére" egyoldalas bronz emlékplakett (86x106mm) T:AU patina
31577.

Rufpreis:
3 000 HUF

Berán Lajos (1883-1943) 1925. "XI. Pius" bronz emlékérem (45mm) T:AU HP 1261.
31578.

Rufpreis:
8 000 HUF

Berán Lajos (1883-1943) ~1931. "Budapesti emlék" kétoldalas bronz emlékérem (40mm) T:AU,XF kis karc
31579.

Rufpreis:
2 000 HUF

Berán Lajos (1882-1943) 1931. "I. Nemzetközi Stomatológiai Kongresszus Budapest" kétoldalas bronz emlékérem (45mm) T:XF Hungary 1931. "1st International Stomatology Congress" two-sided bronze commemorative medallion. Sign.:Lajos Berán (1882-1943) (45mm) C:XF HP.: 1331.
31580.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Berán Lajos (1882-1943) 1936. "Kálvin Institúciójának 400 éves emlékezetére - Magyar Reformátusok" bronz emlékérem. "KÁLVIN INSTITUTIÓJÁNAK NÉGYSZÁZ ÉVES EMLÉKEZETÉRE - MAGYAR REFORMÁTUSOK 1936 - SZÍVEMET VÉRES ÁLDOZATUL FELAJÁNLOM AZ ÚRNAK / A SZENT KÖNYVEK UTÁN KIKET A NAGY APOSTOLOK ÍRTAK - ENNÉL JOBB KÖNYVET MÉG SOHA SENKI NEM ÍRT" (41mm) T:AU,XF / Hungary 1936. "For the 400th anniversary of Calvin's Institution - Hungarian Reformed People" bronze commemorative medal (41mm) C:AU,XF
31581.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Berán Lajos (1882-1943) 1938. "Debreceni Collegium 1538-1938 / Orando et Laborando" bronz emlékérem (41mm) T:AU patina
31582.

Rufpreis:
5 000 HUF

Bogár Lívia (1957-) 1982. "Éremgyűjtők Csoportja Keszthely / Balatoni Íróhét 1932. IX. 9-11." kétoldalas ezüstpatinázott bronz emlékérem plomba nélküli ÁPV tokban (42,5mm) T:AU
31583.

Rufpreis:
1 200 HUF

Bogár Lívia (1957-) 1985. "Dr. Babocsay József városunk egykori főorvosa 1760-1838 / 100 éves a Kanizsai Városi Kórház 1885-1985" bronz emlékérem (42,5mm) T:UNC patina CS 25.
31584.

Rufpreis:
1 200 HUF

Bognár György (1944-) 1983. "A Művelődési Központért / Nagyközségi Tanács - Szécsény" bronz emlékérem (42,5mm) + Lapis András (1942-) DN "Gyulai Várszínház" bronz emlékérem (42,5mm) T:AU mindkettő sérült műanyag tokban
31585.

Rufpreis:
1 600 HUF

Bognár György (1944-) 1984. "650 éves Gyöngyös - MÉE Gyöngyösi Csoport - Gyöngyös 1334-1984" bronz emlékérem (42,5mm) + Fritz Mihály (1947-) 1984. "15 éves az Éremgyűjtők Csongrád megyei szervezete, Szeged 1984" kétoldalas bronz emlékérem, névre szóló "Honti László" gravírozással (42,5mm) T:UNC,AU
31586.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF