Faleristik: Auszeichnungen, Medaillen, Orden

Zahl der Lose: 88

1977. "Nemzetközi Autótura 1977 október" festett fém kitűző (25mm) T:AU
33289.

Rufpreis:
400 HUF
1,08
1,25

1980. "Közös űrrepülés" műgyantás fém jelvény, gyanta sérült (30mm) T:XF
33290.

Rufpreis:
1 400 HUF

~1980. "A Vízgazdálkodás Kiváló Dolgozója" aranyozott, műgyantás fém kitüntetés, miniatűrrel, eredeti tokban T:UNC
33291.

Rufpreis:
3 000 HUF

33292.

Rufpreis:
2 000 HUF

~1990. "Belváros-Lipótváros Érdemkereszt" zománcozott fém kitüntetés szalagon, miniatűrrel, eredeti tokban T:UNC
33293.

Rufpreis:
5 000 HUF

33294.

Rufpreis:
1 800 HUF

~2006. 3db klf 1956-os modern jelvény T:AU
33295.

Rufpreis:
2 000 HUF

2009. 2xklf "MÉE" jelvény, bronz és ezüstpatinázott fém T:UNC
33296.

Rufpreis:
2 000 HUF

DN "BM Nemzetközi Konferencia Emlékkeresztje" zománcozott, aranyozott kitüntetés, dísztokban. "A BONIS BONA DISCERE (Jótól jót tanulni)" T:UNC Márton 18/3
33297.

Rufpreis:
5 000 HUF

DN "Tiszteletbeli Emlékcsillag" zománcozott, aranyozott kitüntetés miniatűrrel, dísztokban T:UNC Márton 103/1
33298.

Rufpreis:
8 000 HUF

DN "Királyért és Hazáért" Cu csendőr lemezjelvény, tű nélkül (60x82mm) T:XF
33299.

Rufpreis:
3 000 HUF
11

DN "I. István Gimnázium Kalocsa" zománcozott fém jelvény (42x31mm) T:XF
33300.

Rufpreis:
400 HUF
1,08
1,25

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF