https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Faleristik: Auszeichnungen, Medaillen, Orden Zahl der Lose: 88
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
3239285
33301
476
0
3000
Faleristics: medals, orders, badges
Numismatik
1
DN "Szent István denár / MÉE" tagsági jelvény, hátlapján a tulajdonos tagsági száma T:AU,XF
Das Lot is nicht erreichbar
2968238
33302
476
0
400
Faleristics: medals, orders, badges
Numismatik
1
DN "Ifjúság a környezetért" festett fém kitűző (22mm) T:XF patina
Das Lot is nicht erreichbar
3232911
33303
476
0
1000
Faleristics: medals, orders, badges
Numismatik
1
DN 2db modern, műgyantás irredenta jelvény, egyik kulcstartón T:UNC 3233242
33304
476
0
2000
Faleristics: medals, orders, badges
Numismatik
1
DN "GG" zománcozott bronz jelvény, hátlapon "REG 671782" sorszámmal (31x22mm) T:VF zománchiba
Das Lot is nicht erreichbar
3115845
33305
476
0
2200
Faleristics: medals, orders, badges
Numismatik
1
5db-os vegyes jelvény és kitűző tétel, közte MOVE, önkéntes tűzoltó stb. T:AU,XF 3240181
33306
476
0
1200
Faleristics: medals, orders, badges
Numismatik
1
11db-os jelvény, kitüntetés és emlékérem tétel, javarészt tokban, közte 1983. "Honvédelmi Érdemérem" 10 év után aranyozott bronz kitüntetés mellszalagon, díszdobozban + Máté György 1981. "Híven az eskühöz" minikönyv T:AU-F patina NMK 657 3232874
33307
476
0
2000
Faleristics: medals, orders, badges
Numismatik
1
8db-os vegyes, régi, szocialista és modern jelvény, kitüntetés, zseton tétel, közte katonai és vallási téma, közte ~1960. "Kitűnő Tanuló" zománcozott, aranyozott Al kitüntetés mellszalagon T:AU,XF 3234053
33308
476
0
2000
Faleristics: medals, orders, badges
Numismatik
1
Amerikai Egyesült Államok DN "Zászló" műgyantás fém jelvény (68x40mm) T:UNC USA ND "Flag" synthetic resin metal badge (68x40mm) C:UNC
Das Lot is nicht erreichbar
3194887
33309
476
0
2000
Faleristics: medals, orders, badges
Numismatik
1
Angola 1976. "1976 - Május 1. - UNTA (Angolai Dolgozók Országos Szövetsége)" bronz emlékérem mellszalag nélkül T:XF Angola 1976. "Resistance in production 1976 - 1st of May - UNTA (National Union of Angolan Workers)" bronze medal without ribbon C:XF
Das Lot is nicht erreichbar
3046719
33310
476
0
9000
Faleristics: medals, orders, badges
Numismatik
1
Csehszlovákia 1938. "Csehszlovákia megalakulásának 20. évfordulója 1918-1938" bronz kitűző. Szign.: Ladislav Majersky (~20x19mm) T:AU,XF patina Czechoslovakia 1938. "20th Anniversary of the founding of Czechoslovakia 1918-1938" bronze pin. Sign.: Ladislav Majersky (~20x19mm) C:AU,XF patina
Das Lot is nicht erreichbar
2928273
33311
476
0
400
Faleristics: medals, orders, badges
Numismatik
1
Csehszlovákia ~1960. "Mlady Technik (Ifjú Techinkus)" festett bronz jelvény (28x25mm) T:AU Cechoslovakia ~1960. "Mlady Technik (Young Technician)" painted bronze badge (28x25mm) C:AU 3136738
33312
476
0
800
Faleristics: medals, orders, badges
Numismatik
1
Csehszlovákia ~1980. "Körmöcbányai Pénzverde" műgyantás fém jelvény (6pcs) T:AU Czechslovakia ~1980 "Mincovňa Kremnica" resin metal badge (6pcs) C:AU
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse