https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Faleristik: Auszeichnungen, Medaillen, Orden

Zahl der Lose: 88

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
DN "Szent István denár / MÉE" tagsági jelvény, hátlapján a tulajdonos tagsági száma T:AU,XF
1
33301.

DN "Szent István denár / MÉE" tagsági jelvény, hátlapján a tulajdonos tagsági száma T:AU,XF

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
DN "Ifjúság a környezetért" festett fém kitűző (22mm) T:XF patina
1
33302.

DN "Ifjúság a környezetért" festett fém kitűző (22mm) T:XF patina

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
400 HUF
1,08
EUR
,
1,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
DN 2db modern, műgyantás irredenta jelvény, egyik kulcstartón T:UNC
1
33303.

DN 2db modern, műgyantás irredenta jelvény, egyik kulcstartón T:UNC

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
1
 
DN "GG" zománcozott bronz jelvény, hátlapon "REG 671782" sorszámmal (31x22mm) T:VF zománchiba
1
33304.

DN "GG" zománcozott bronz jelvény, hátlapon "REG 671782" sorszámmal (31x22mm) T:VF zománchiba

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
5db-os vegyes jelvény és kitűző tétel, közte MOVE, önkéntes tűzoltó stb. T:AU,XF
1
33305.

5db-os vegyes jelvény és kitűző tétel, közte MOVE, önkéntes tűzoltó stb. T:AU,XF

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
EUR
,
6,88
USD
Zahl der Gebote:
1
 
11db-os jelvény, kitüntetés és emlékérem tétel, javarészt tokban, közte 1983. "Honvédelmi Érdemérem" 10 év után aranyozott bronz kitüntetés mellszalagon, díszdobozban + Máté György 1981. "Híven az eskühöz" minikönyv T:AU-F patina NMK 657
1
33306.

11db-os jelvény, kitüntetés és emlékérem tétel, javarészt tokban, közte 1983. "Honvédelmi Érdemérem" 10 év után aranyozott bronz kitüntetés mellszalagon, díszdobozban + Máté György 1981. "Híven az eskühöz" minikönyv T:AU-F patina NMK 657

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
12
 
8db-os vegyes, régi, szocialista és modern jelvény, kitüntetés, zseton tétel, közte katonai és vallási téma, közte ~1960. "Kitűnő Tanuló" zománcozott, aranyozott Al kitüntetés mellszalagon T:AU,XF
1
33307.

8db-os vegyes, régi, szocialista és modern jelvény, kitüntetés, zseton tétel, közte katonai és vallási téma, közte ~1960. "Kitűnő Tanuló" zománcozott, aranyozott Al kitüntetés mellszalagon T:AU,XF

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Amerikai Egyesült Államok DN "Zászló" műgyantás fém jelvény (68x40mm) T:UNC USA ND "Flag" synthetic resin metal badge (68x40mm) C:UNC
1
33308.

Amerikai Egyesült Államok DN "Zászló" műgyantás fém jelvény (68x40mm) T:UNC USA ND "Flag" synthetic resin metal badge (68x40mm) C:UNC

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Angola 1976. "1976 - Május 1. - UNTA (Angolai Dolgozók Országos Szövetsége)" bronz emlékérem mellszalag nélkül T:XF Angola 1976. "Resistance in production 1976 - 1st of May - UNTA (National Union of Angolan Workers)" bronze medal without ribbon C:XF
1
33309.

Angola 1976. "1976 - Május 1. - UNTA (Angolai Dolgozók Országos Szövetsége)" bronz emlékérem mellszalag nélkül T:XF Angola 1976. "Resistance in production 1976 - 1st of May - UNTA (National Union of Angolan Workers)" bronze medal without ribbon C:XF

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Csehszlovákia 1938. "Csehszlovákia megalakulásának 20. évfordulója 1918-1938" bronz kitűző. Szign.: Ladislav Majersky (~20x19mm) T:AU,XF patina Czechoslovakia 1938. "20th Anniversary of the founding of Czechoslovakia 1918-1938" bronze pin. Sign.: Ladislav Majersky (~20x19mm) C:AU,XF patina
1
33310.

Csehszlovákia 1938. "Csehszlovákia megalakulásának 20. évfordulója 1918-1938" bronz kitűző. Szign.: Ladislav Majersky (~20x19mm) T:AU,XF patina Czechoslovakia 1938. "20th Anniversary of the founding of Czechoslovakia 1918-1938" bronze pin. Sign.: Ladislav Majersky (~20x19mm) C:AU,XF patina

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
EUR
,
28,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Csehszlovákia ~1960. "Mlady Technik (Ifjú Techinkus)" festett bronz jelvény (28x25mm) T:AU Cechoslovakia ~1960. "Mlady Technik (Young Technician)" painted bronze badge (28x25mm) C:AU
1
33311.

Csehszlovákia ~1960. "Mlady Technik (Ifjú Techinkus)" festett bronz jelvény (28x25mm) T:AU Cechoslovakia ~1960. "Mlady Technik (Young Technician)" painted bronze badge (28x25mm) C:AU

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
400 HUF
1,08
EUR
,
1,25
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Csehszlovákia ~1980. "Körmöcbányai Pénzverde" műgyantás fém jelvény (6pcs) T:AU Czechslovakia ~1980 "Mincovňa Kremnica" resin metal badge (6pcs) C:AU
1
33312.

Csehszlovákia ~1980. "Körmöcbányai Pénzverde" műgyantás fém jelvény (6pcs) T:AU Czechslovakia ~1980 "Mincovňa Kremnica" resin metal badge (6pcs) C:AU

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse