Faleristik: Auszeichnungen, Medaillen, Orden

Zahl der Lose: 88

~1960-1970. "Belker - 5 év Törzsgárda" zománcozott bronz kitűző (20x17mm) T:XF
33277.

Rufpreis:
500 HUF
1,36
1,56

~1960. "Népművelési Munkáért - LKM (Lenin Kohászati Művek)" ezüstözött bronz kitüntető érem mellszalagon (44mm) + "LKM Diósgyőr" bronz jelvény T:VF,AU kopott ezüstözés
33278.

Rufpreis:
1 800 HUF

1964. "A Magyar Munka Érdemrend ezüst fokozata" ezüstözött, zománcozott bronz kitüntetés mellszalagon, eredeti dísztokban, miniatűrrel szalagsávon T:AU ezüstözés kopás, patina
33279.

Rufpreis:
2 000 HUF

1968. "Az Építőipar Kiváló Dolgozója" bronz kitüntetés, miniatűrrel, tokban T:UNC,AU
33280.

Rufpreis:
2 000 HUF

1970-1980. "Vállalati Tűzoltó" műgyantás, aranyozott fém sapkajelvény (34x34mm) T:AU
33281.

Rufpreis:
2 000 HUF

1969. "SEMMELWEIS IGNÁCZ FÜLÖP 1818-1865 / UNIO INTERN. C. VEN. PERIC. ET TREPON CONGR. XXVI. BP. 1969" bronz emlékérem mellszalagon T:AU
33282.

Rufpreis:
2 400 HUF

~1970-1980. "C vitorlázórepülő vizsgajelvény" zománcozott fém jelvény (19mm) T:XF
33283.

Rufpreis:
1 000 HUF

~1970-1980. "MÁV Szolgálati Emlékérem" 40 év után műgyantás jelvény sérült tokban, miniatűr jelvénnyel T:AU
33284.

Rufpreis:
1 400 HUF

~1970-1980. "50 év - Aranydiplomás pedagógus" + "60 év - Gyémántdiplomás pedagógus" + "65 év - Vasdiplomás pedagógus" (2db) műgyantás fém jelvények T:AU
33285.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

~1970. "Magyar-Szovjet Baráti Társaság" műgyantás aranyozott jelvény (40mm) T:AU
33286.

Rufpreis:
1 400 HUF

~1970-1980. "Vendéglátóipari Törzsgárda" zománcozott fém törzsgárda jelvény 5 év után (26x14mm) + "Vendéglátóipari Törzsgárda" zománcozott fém törzsgárda jelvény 10 év után (26x14mm) T:AU,XF
33287.

Rufpreis:
400 HUF
1,08
1,25

1975. "43. számú Állami Építőipari Vállalat (43. ÁÉV)" bronz fokozatú, zománcozott fém Törzsgárda jelvény igazolvánnyal + 1981. "43. számú Állami Építőipari Vállalat (43. ÁÉV)" ezüst fokozatú, ezüstözött, zománcozott fém Törzsgárda jelvény igazolvánnyal + 1986. "43. számú Állami Építőipari Vállalat (43. ÁÉV)" arany fokozatú, aranyozott, műgyantás fém Törzsgárda jelvény igazolvánnyal T:UNC
33288.

Rufpreis:
1 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF