Faleristik: Auszeichnungen, Medaillen, Orden Zahl der Lose: 88
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2969982
33277
476
500
Faleristics: medals, orders, badges
Numismatik
~1960-1970. "Belker - 5 év Törzsgárda" zománcozott bronz kitűző (20x17mm) T:XF
3221313
33278
476
Numismatik
~1960. "Népművelési Munkáért - LKM (Lenin Kohászati Művek)" ezüstözött bronz kitüntető érem mellszalagon (44mm) + "LKM Diósgyőr" bronz jelvény T:VF,AU kopott ezüstözés 3239095
33279
476
Numismatik
1964. "A Magyar Munka Érdemrend ezüst fokozata" ezüstözött, zománcozott bronz kitüntetés mellszalagon, eredeti dísztokban, miniatűrrel szalagsávon T:AU ezüstözés kopás, patina
3200806
33280
476
Numismatik
1968. "Az Építőipar Kiváló Dolgozója" bronz kitüntetés, miniatűrrel, tokban T:UNC,AU
3171009
33281
476
Numismatik
1970-1980. "Vállalati Tűzoltó " műgyantás, aranyozott fém sapkajelvény (34x34mm) T:AU
3177301
33282
476
Numismatik
1969. "SEMMELWEIS IGNÁCZ FÜLÖP 1818-1865 / UNIO INTERN. C. VEN. PERIC. ET TREPON CONGR. XXVI. BP. 1969" bronz emlékérem mellszalagon T:AU
3117635
33283
476
Numismatik
~1970-1980. "C vitorlázórepülő vizsgajelvény" zománcozott fém jelvény (19mm) T:XF
3235190
33284
476
Numismatik
~1970-1980. "MÁV Szolgálati Emlékérem" 40 év után műgyantás jelvény sérült tokban, miniatűr jelvénnyel T:AU
3221319
33285
476
Numismatik
~1970-1980. "50 év - Aranydiplomás pedagógus" + "60 év - Gyémántdiplomás pedagógus" + "65 év - Vasdiplomás pedagógus" (2db) műgyantás fém jelvények T:AU 3235228
33286
476
Numismatik
~1970. "Magyar-Szovjet Baráti Társaság" műgyantás aranyozott jelvény (40mm) T:AU 3030635
33287
476
400
Numismatik
~1970-1980. "Vendéglátóipari Törzsgárda" zománcozott fém törzsgárda jelvény 5 év után (26x14mm) + "Vendéglátóipari Törzsgárda" zománcozott fém törzsgárda jelvény 10 év után (26x14mm) T:AU,XF
3235569
33288
476
Numismatik
1975. "43. számú Állami Építőipari Vállalat (43. ÁÉV)" bronz fokozatú, zománcozott fém Törzsgárda jelvény igazolvánnyal + 1981. "43. számú Állami Építőipari Vállalat (43. ÁÉV)" ezüst fokozatú, ezüstözött, zománcozott fém Törzsgárda jelvény igazolvánnyal + 1986. "43. számú Állami Építőipari Vállalat (43. ÁÉV)" arany fokozatú, aranyozott, műgyantás fém Törzsgárda jelvény igazolvánnyal T:UNC Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF