Faleristik: Auszeichnungen, Medaillen, Orden Zahl der Lose: 88
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3174970
33265
476
Faleristics: medals, orders, badges
Numismatik
1958. "5-10-15 és 20 éves Önkéntes Tűzoltói Szolgálatért" bronz, ezüstpatinázott bronz és aranyozott bronz kitüntetések mellszalag nélkül (4xklf) T:AU-VF patina 2903996
33266
476
Numismatik
1959. "100 éves a Kossuth Lajos Állami Általános Iskola" bronz jelvény (21mm) T:AU
3115656
33267
476
Numismatik
1960. "Országos Kukorica Tanácskozás - 1960. I. 19-20" bronz jelvény (19x12mm) + ~1960-1970. "Gépipari Pécs" zománcozott bronz kitűző (22x23mm) T:AU,XF 2968102
33268
476
500
Numismatik
~1960-1970. "Hódmezővásárhely" műgyantás, aranyozott fém kitűző (~24x22mm) T:XF
3233825
33269
476
Numismatik
1960. "Cházár András Emlékérem 1745-1945-1960 / Siketek és Nagyothallók Országos Szövetsége" fém kitüntetés tokban (40mm) T:XF
3234989
33270
476
Numismatik
~1960. "Eredményes Propaganda Munkáért - MSZMP VIII. Ker. Bizottsága" bronz áttört jelvény tű nélkül (46mm) T:AU 3234520
33271
476
Numismatik
~1960. "Kitűnő Tanuló" zománcozott, aranyozott fém kitüntetés mellszalagon T:AU ph 3233823
33272
476
Numismatik
1960. "Cházár András Emlékérem 1745-1945-1960 / Siketek és Nagyothallók Országos Szövetsége" aranyozott fém kitüntetés eredeti tokban (40mm) T:XF kopott aranyozás, patina
3205743
33273
476
Numismatik
~1960. "Kiváló Dolgozó" koszorús, zománcozott kitüntető eredeti tokban + ~1970. "Kiváló Dolgozó" aranyozott, műgyantás fém kitüntetés miniatűrrel, tokban (2xklf) + ~1980. "Kiváló Munkáért" aranyozott, műgyantás fém kitüntetés mellszalagon T:UNC-XF 3236735
33274
476
Numismatik
~1960. "Postás Repülőklub" zománcozott bronz repülős jelvény (16mm) T:AU 3237550
33275
476
Numismatik
~1970 "Szakma Ifjú Mestere" műanyag - bronz kompozit kitüntetés műgyantás színezéssel, miniatűrrel, tokban (41x41mm) T:AU rátét mozog
3236739
33276
476
Numismatik
~1960. "Postás Repülőklub" zománcozott bronz repülős jelvény (16mm) T:XF tű nélkül Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF