Faleristik: Auszeichnungen, Medaillen, Orden

Zahl der Lose: 88

1958. "5-10-15 és 20 éves Önkéntes Tűzoltói Szolgálatért" bronz, ezüstpatinázott bronz és aranyozott bronz kitüntetések mellszalag nélkül (4xklf) T:AU-VF patina
33265.

Rufpreis:
2 800 HUF

1959. "100 éves a Kossuth Lajos Állami Általános Iskola" bronz jelvény (21mm) T:AU
33266.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

1960. "Országos Kukorica Tanácskozás - 1960. I. 19-20" bronz jelvény (19x12mm) + ~1960-1970. "Gépipari Pécs" zománcozott bronz kitűző (22x23mm) T:AU,XF
33267.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

~1960-1970. "Hódmezővásárhely" műgyantás, aranyozott fém kitűző (~24x22mm) T:XF
33268.

Rufpreis:
500 HUF
1,36
1,56

1960. "Cházár András Emlékérem 1745-1945-1960 / Siketek és Nagyothallók Országos Szövetsége" fém kitüntetés tokban (40mm) T:XF
33269.

Rufpreis:
3 000 HUF

~1960. "Eredményes Propaganda Munkáért - MSZMP VIII. Ker. Bizottsága" bronz áttört jelvény tű nélkül (46mm) T:AU
33270.

Rufpreis:
1 200 HUF

~1960. "Kitűnő Tanuló" zománcozott, aranyozott fém kitüntetés mellszalagon T:AU ph
33271.

Rufpreis:
1 600 HUF

1960. "Cházár András Emlékérem 1745-1945-1960 / Siketek és Nagyothallók Országos Szövetsége" aranyozott fém kitüntetés eredeti tokban (40mm) T:XF kopott aranyozás, patina
33272.

Rufpreis:
4 000 HUF

~1960. "Kiváló Dolgozó" koszorús, zománcozott kitüntető eredeti tokban + ~1970. "Kiváló Dolgozó" aranyozott, műgyantás fém kitüntetés miniatűrrel, tokban (2xklf) + ~1980. "Kiváló Munkáért" aranyozott, műgyantás fém kitüntetés mellszalagon T:UNC-XF
33273.

Rufpreis:
2 000 HUF

~1960. "Postás Repülőklub" zománcozott bronz repülős jelvény (16mm) T:AU
33274.

Rufpreis:
3 000 HUF

~1970 "Szakma Ifjú Mestere" műanyag - bronz kompozit kitüntetés műgyantás színezéssel, miniatűrrel, tokban (41x41mm) T:AU rátét mozog
33275.

Rufpreis:
1 000 HUF

~1960. "Postás Repülőklub" zománcozott bronz repülős jelvény (16mm) T:XF tű nélkül
33276.

Rufpreis:
1 000 HUF
9

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF