33272.
Beendet 476. Fernauktion
Faleristik: Auszeichnungen, Medaillen, Orden
4 000 HUF
10,84 EUR, 12,50 USD
1960. "Cházár András Emlékérem 1745-1945-1960 / Siketek és Nagyothallók Országos Szövetsége" aranyozott fém kitüntetés eredeti tokban (40mm) T:XF kopott aranyozás, patina