Faleristik: Auszeichnungen, Medaillen, Orden Zahl der Lose: 88
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3083056
33325
476
Faleristics: medals, orders, badges
Numismatik
Vegyes 6db klf jelvény, közte "Hranice 1933" bronz cserkész jelvény, tű letört + "E" zománcozott bronz jelvény T:XF-VF
3148859
33326
476
Numismatik
13db-os, főleg külföldi jelvényből álló tétel, közte NDK ~1950. "Wilhelm Pieck" kétoldalas jelzett meisseni porcelán emlékérem az NDK első címerével, átfúrva (37mm) T:AU-VF 3232864
33327
476
Numismatik
27db-os vegyes szocialista sportjelvény tétel, közte zománcozottak és műgyantásak is T:vegyes 3205755
33328
476
Numismatik
Vegyes, 58db-os külföldi és magyar jelvénytétel, közte 1980-as moszkvai Olimpiai jelvények T:vegyes közte sérült Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF