Bücher: Technik

Zahl der Lose: 42

Mattyók Aladár: A cementbeton használatának kiskátéja. Bp., 1927. A Magyar Cementgyárak és Mészégetők Országos Szövetsége. 28p. Számos ábrával. Kiadói papírkötésben
20560.

Rufpreis:
1 600 HUF

Bíró Sándor: Szlöjd-gyakorlatok papírmunkái az elemi népiskola hat osztályában. Miskolc, 1931, Szerzői,(Miskolci Könyvnyomda Rt.-ny.), 135+5 p. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés, javított gerinccel és borítóval, foltos borítóval, a borító részben elvált a könyvtesttől, egy lap javított.
20562.

Rufpreis:
1 600 HUF

20563.

Rufpreis:
2 000 HUF

Petúr Alajos: Repülőgép szilárdságtan. Bp., 1953, Tankönyvkiadó. Kiadói papírkötés. Megjelent 300 példányban.
20564.

Rufpreis:
6 000 HUF

Száva-Kováts József: Általános légkörtan. Bp., 1952, Tankönyvkiadó. Félvászon-kötés, kopott borítóval, amatőr módon javított gerinccel, az elülső tábla belsején papír maradványokkal.
20565.

Rufpreis:
1 600 HUF

Távbeszélő készülékek és kézikapcsolású központok rajzgyűjteménye. Összeáll.: Iványi Gábor, Tar Sándor, Tóth László. Közlekedés- és Postaügyi Minisztérium. Bp., 1955, KÖZDOK, 128 p. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval. Megjelent 1050 példányban.
20566.

Rufpreis:
2 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF