Távbeszélő készülékek és kézikapcsolású központok rajzgyűjteménye. Összeáll.: Iványi Gábor, Tar Sándor, Tóth László. Közlekedés- és Postaügyi Minisztérium. Bp., 1955, KÖZDOK, 128 p. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval. Megjelent 1050 példányban.