Bücher: Technik

Zahl der Lose: 42

20532.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Legény Elemér: Történelmi miniatűrök. Regényes korrajz a magyar vasutasság életéből. Pagani Frigyes: A Magyar Államvasutiak Takarék- és Segélyszövetkezete története és működésének ismertetése. 1876-1943. A bevezetőt Dr. Szilágyi László írta. Bp.,1944, Athenaeum. Kiadói aranyozott félvászon-kötés, kopott, borítóval.
20533.

Rufpreis:
3 000 HUF

Ordódy János, Gyulai József dr.:Korszerű szobakályhák szerkezete és kezelése. Gyakorlati kézkönyv. Sok rajzzal illusztrálva. Budapest, ( 1922), Stephaneum. 110p.  Kiadói papír kötésben, kis sérüléssel
20534.

Rufpreis:
3 000 HUF

Orelt Lajos: Vezérkönyv az elemi népiskolai kézimunkák tanításához. Tanítók, képezdei növendékek és szülők számára. I. füzet. DEDIKÁLT! Nagyszeben, 1886, Szerzői, 32 p. Kiadói papírkötés, szakadt, hiányos, foltos borítóval.
20535.

Rufpreis:
3 000 HUF

Atomenergia, radiológia, energetika témájú könyvek és kiadványok, össz. 18 db. Közte kis példányszámúak (250-500 pld.) Kiadói papírkötés, vegyes állapotban.
20536.

Rufpreis:
1 800 HUF

Bogdánffy Ödön: A vízierő. II. köt. Bp., 1914, Pallas. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
20537.

Rufpreis:
3 000 HUF

Klaus Wichmann: Von Der Kine-Exakta Bis Zur Elbaflex. Stuttgart, 1995, H. Lindemanns. 3. teljesen átdolgozott és kiegészített kiadás. 170 p. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötésben, borítón apró kopásnyomokkal, jó állapotban.
20538.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Mikes Lajos:  Zeppelin. Budapest, [1915]. Lampel Róbert - Wodianer F. és Fiai Rt. (Franklin-Társulat ny.) 75 + [1] p. Mikes Lajos (1872-1930) szerkesztő, újságíró korrajzba és ipartörténeti környezetbe ágyazott életrajza a német feltalálóról, a zeppelin néven ismert kormányozható léghajó kifejlesztőjéről, Ferdinand von Zeppelinről (1838-1917). A német találmány 1900 után került mind nagyobb forgalomba, az éppen megkezdődött első világháborúban pedig felderítési és hadi célokra használták. Példányunk borítóinak fűzése elválófélben. (Magyar könyvtár.) Fűzve, enyhén hiányos, enyhén sérült, javított, keretdíszes kiadói borítóban.
20539.

Rufpreis:
2 400 HUF

20540.

Rufpreis:
2 800 HUF

Petrik Ottó: Hajómodellek tervezése és építése. Bp., 1966, Táncsics, kissé kopott kartonált papírkötés.
20541.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

Nyomdászati lexikon. Szerk.: Biró Miklós, Kertész Árpád, Novák László. Bp., 1936, Biró Miklós kiadása (Hungária-ny.), 546 p. Első kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, jó állapotban.
20542.

Rufpreis:
2 000 HUF

Hossó István - Tóth Endre: Vízelőkészítés, vízgazdálkodás. Felsőfokú Energetikus Tanfolyam. Bp., 1977, Magyar Elektrotechnikai Egyesület. Kiadói papírkötés, hiányzó gerinccel, különvált elülső borítóval. Megjelent 1000 példányban.
20543.

Rufpreis:
2 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF