Bücher: Technik

Zahl der Lose: 42

Király Kálmán: Modern utak építése. Budapest, 2004, Állami Közúti és Információs Kht. Az 1927. évi kiadás reprint kiadása. Kiadói papírkötés.
20544.

Rufpreis:
1 000 HUF

Székely Artur: A szedőtanonc gyakorlati oktatása. Bp., é.n., Székely Artur Uránia Könyvnyomda, kopott egészvászon kötés.
20545.

Rufpreis:
1 600 HUF

Kaltenbach Henrik - Lehoczky Béla: A sportrepülő könyve. Kassa, 1942, ,,Wiko" Kő- és Könyvnyomdai Műintézet, 246+(14) p.+ 1 t.+ 1 (kihajtható) t. Második, átdolgozott és bővített kiadás. Szövegközti és egészoldalas képekkel, ábrákkal illusztrálva. Kiadói papírkötés, kissé foltos, sérült borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal.
20546.

Rufpreis:
1 600 HUF

Kötés - A legszebb minták  Neumann Verlag, 2008. 64p.
20547.

Rufpreis:
1 000 HUF

Tamás György: Polski Fiat 126p. Hogyan tovább? Bp., 1978, Műszaki Könyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötés, kissé viseltes borítóval.
20548.

Rufpreis:
2 000 HUF

20552.

Rufpreis:
1 400 HUF

20554.

Rufpreis:
1 600 HUF

20555.

Rufpreis:
1 000 HUF

Csíkvári Jákó: A közlekedési eszközök története I-II. köt.Bp., 1986, ÁKV. 1882-as Franklin kiadás reprint kiadása. Kiadói egészvászon-kötésben.
20556.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

Szabó József (szerk.): Repülési Lexikon I-II. Bp., 1991, Akadémiai. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
20557.

Rufpreis:
2 000 HUF

András Székely, Károly Szelényi: Flame litten by human hand. Chapters from the cultural history of the gas industry. Veszprém-Budapest, 2009, Hungarian Pictures (Magyar Képek). 93 p. Angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóval, jó állapotban.
20558.

Rufpreis:
1 800 HUF

Gálszécs, Emil: Der Körnermaisbau im Königreich Ungarn. Leipzig, Fr. Zeugner & Co. Hiányos kötés, kopottas állapotban.
20559.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF