Kaltenbach Henrik - Lehoczky Béla: A sportrepülő könyve. Kassa, 1942, ,,Wiko" Kő- és Könyvnyomdai Műintézet, 246+(14) p.+ 1 t.+ 1 (kihajtható) t. Második, átdolgozott és bővített kiadás. Szövegközti és egészoldalas képekkel, ábrákkal illusztrálva. Kiadói papírkötés, kissé foltos, sérült borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal.
Lohr Ferenc: A filmszalag útja. Bp., 1941, K. M. Természettudományi Társulat, VIII+344+(2) p.+ 32 (fekete-fehér képek) t. Kiadói félvászon-kötés, az előzéklap kissé sérült, egy lapon szöveget nem érintő hiánnyal, egyébként jó állapotban.
Kulin György: A távcső világa. Haeffner Tivadar közreműködésével írta - - . I. köt. Bp., 1941, K. M. Természettudományi Társulat, XVI+320 p.+ 1 (kihajtható) t.+ XXXII t. Kiadói félvászon-kötés, nagyrészt jó állapotban, sérült, javított kiadói papír védőborítóban.
Bendefy László dr.: Magyar geodéziai irodalom 1961-1970 Bp., 1974 Műszaki Könyvkiadó, 396 + (22) p Egészvászon kötés, kissé sérült papírborítóval, enyhe foxing.
András Székely, Károly Szelényi: Flame litten by human hand. Chapters from the cultural history of the gas industry. Veszprém-Budapest, 2009, Hungarian Pictures (Magyar Képek). 93 p. Angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóval, jó állapotban.