Bücher: Naturwissenschaft, Medizin

Zahl der Lose: 64

Kress D. H.: Egészség és jólét hogyan élhető el? Bp.,én.,"Élet és Egészség." 2. kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, egy lap szélén szöveget nem érintő kis hiánnyal, foltos lapokkal.
20385.

Rufpreis:
1 600 HUF

Dr. Dezső István: Egy sebész naplója 1961-1992. Bp., 2007, magánkiadás. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói papírkötés, kijáró képtáblákkal. + A szerző, Dr. Dezső István 2 autográf képeslapja, borítékokkal.
20386.

Rufpreis:
1 600 HUF

Strassnitzki, Schultz von,: Handbuch der besondern und allgemeinen Arithmetik für Praktiker zunächst für das Selbststudium gemeinverständlich abgefaßt. Wien, 1848. Carl Gerold, 584 p + 48t. Korabeli, aranyozott félbőr kötésben
20387.

Rufpreis:
5 000 HUF

Strassnitzki, Schultz von,: Handbuch der Geometrie für Praktiker gemeinverständlich zunächst für das Selbststudium abgefaßt. Wien, 1850. Carl Gerold, 748p. Korabeli, aranyozott félbőr kötésben
20388.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF