20385.
Beendet 476. Fernauktion
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
1 600 HUF
4,34 EUR, 5,00 USD
Kress D. H.: Egészség és jólét hogyan élhető el? Bp.,én.,"Élet és Egészség." 2. kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, egy lap szélén szöveget nem érintő kis hiánnyal, foltos lapokkal.