Állathatározó I-II. köt.: Szerk.: Móczár László. Bp., 1969, Tankönyvkiadó. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötések, az I. kötet kissé szakadt kiadói papír védőborítóban, a II. kötet laza, kissé sérült kötéssel.
C. Capellmann: Pastoral-Medizin. Paderborn, 1914, Bonifacius. 17., átdolgozott és bővített kiadás. Német nyelven. Kiadói aranyozott félbőrkötésben, kissé kopott gerinccel és borítóval, címlapon intézményi bélyegzővel.
Természetrajz a katolikus általános iskolák VI. osztálya számára. Szerk.: Szent István-Társulat. Bp., 1947, Szent István-Társulat. Átkötött kopott félvászon-kötésben.
1958 Szemle 3 db földrajzi témájú tanulmánnyal: Borbély Andor: Fényes Elek térképei; Lettrich Edit: Tanulmányutam Spreewaldban; Radó Sándor: Francia geográfusok a geomorfológiai formák osztályozásáról. Bp., 1958, Akadémiai. 235-255. p. Különlenyomat a Vasi Szemle 1972. évi II. számából. Tűzött papírkötés, kissé foltos borítóval, utolsó lap széle apró sérüléssel.