Bücher: Naturwissenschaft, Medizin

Zahl der Lose: 64

15 kötet a Búvár zsebkönyvek sorozatból. Pl Autók, Ásványok, Pókok, Gombák, Kutyák, Halak, Madarak, stb
20349.

Rufpreis:
1 800 HUF

Czelnai Rudolf: Az Országos Meteorológiai Szolgálat 125 éve (1870-1995). Bp., 1995, Országos Meteorológiai Szolgálat. Megjelent 800 példányban. Magyar és angol nyelven Kiadói papírkötés, gerincen és borító hátoldalán apró felületi sérülésekkel.
20350.

Rufpreis:
1 200 HUF

Th[omas] H[enry] Huxley: Előadások az elemi élettan köréből. Kir. M. Természettudományi Társulat IV. kötet. Ford.: Magyar Sándor. Bp., 1873, Természettudományi Társulat, XXIII+293+3 p. Korabeli félvászon kötésben, ex librissel
20351.

Rufpreis:
2 400 HUF

Bókay Árpád, Kéthli Károly, Korányi Frigyes (szerk.): A belgyógyászat kézikönyve VI.: Az idegrendszer és az izomzat betegségei. Bp., 1900, Dobrowsky és Franke. 1258p. XXII + 2t. Aranyozott gerinccel, félvászon kötésben, jó állapotban. A belgyógyászat tudományában megjelent legterjedelmesebb, szinte minden részletre kiterjedő kézikönyv sorozat befejező kötete.
20352.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Kerékgyártó Árpád - Mohay Ádám: [Természetrajz 1-2]. 1. kötet: Az ember és az állatok természetrajza a fiú- és leányközépiskolák számára, 2. kötet: A növények természetrajza a fiú- és leányközépiskolák számára", stb.). Második kiadás. 196 ábrával. Az ujakat Csapody Vera és Győrgyffy György rajzolta.  Bp. 1934. Szent István Társ. 212 + 114 l. 2 t Kiadói aranyozott félbőr kötésben
20353.

Rufpreis:
2 000 HUF

20354.

Rufpreis:
1 800 HUF

Paul de Kruif: Bacilusvadászok. II. köt. Ford. és az utószót írta: Korányi Tamás. Bp., 1967, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói papírkötés.
20355.

Rufpreis:
1 400 HUF

20356.

Rufpreis:
2 800 HUF

Jakab László: Elektrokardiographia gyakorló orvosok számára. Bp., 1941, Novák Rudolf. 2. kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval.
20357.

Rufpreis:
1 000 HUF

Móczár László: Állathatározó. II. köt. Szerk.: - -. Szocialista Nevelés Könyvtára 8. szám. Bp., 1950., Közoktatásügyi Vállalat, (Egyetemi-ny.) Kiadói egészvászon-kötés.
20358.

Rufpreis:
800 HUF

Tass Antal - Wodetzky József: Stella Csillagászati Egyesület almanachja 1931-re. VII. évf. Szerk.: - - és - -. Bp., 1931., Kir. M. Egyetemi Nyomda, IX+1+424 p. Kiadói papírkötés, javított gerinccel és kötéssel.
20359.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

Weidlinger Imre: A nyombélfekély és a gyomorsavtúltengés új gyógymódja. Bp.,én., Novák Rudolf, 64 p. Kiadói papírkötés. + László Magda - Pikler Emmi: Hogyan fürösszük a csecsemőt? Csecsemőgondozástan I. Bp., 1951., Egészségügyi Könyv- és Lapkiadó, 92 p. Átkötött papírkötés, a könyvtest elvált a borítótól, sérült gerinccel.
20360.

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF