Bücher: Naturwissenschaft, Medizin

Zahl der Lose: 64

Charles Darwin: Az ember származása és a nemi kiválasztás I-II. kötet. Ford.: Dr. Entz Géza, Dr. Fülöp Zsigmond, Dr. Madzsar József. Bp.,1923, Athenaeum. Második kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott, kissé foltos borítóval, az I. kötet gerincén kis sérüléssel.
20337.

Rufpreis:
2 800 HUF

Mann Jakab, Dr.: Szülészeti műtéttan. Budapest, 1912, Franklin-. Harmadik javított és bővített kiadás. 207p. Kiadói félvászon-kötésben.
20338.

Rufpreis:
2 800 HUF

Dr. Huzella Tivadar: Általános biologia - Az orvostudomány alapjai az élettudományban. Bp., 1933, Magyar Orvosi Könyvkiadó. Kiadói egészvászon-kötésben, kissé kopott borítóval, előzéklap, címlap és néhány további lap kissé foltos, egy lapon szöveget nem érintő hiánnyal.
20339.

Rufpreis:
1 600 HUF

Szemelvények A. S. Romen: Self-suggestion c. művéből. A szerző és a fordító által DEDIKÁLT! Magyar Pszichiátriai Társaság Pszichoterápiás Szekció füzete 1985/8. Bp., 1985, MPT Pszichoterápiás Szekció. Kézirat gyanánt - belső használatra. 139 p. Papírkötésben, sérült és részben javított gerinccel, számos lapon ceruzás jelölésekkel.
20340.

Rufpreis:
1 600 HUF

Dr. Anghi Csaba: Az alkat az állatvilágban. Budapest Főváros Állat- és Növénykertjének Ismeretterjesztő Füzetei 10. sz. Bp., 1962, Gondolat. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói tűzött papírkötés, kissé sérült, foltos borítóval, néhány kissé foltos lappal. Megjelent 2000 példányban.
20341.

Rufpreis:
1 800 HUF

1890 Mathematikai és Természettudományi Értesítő IX. köt. 1. füzet. Bp., 1890, MTA, 51 p.+2 (litográfiák) t. Kiadói papírkötés, szakadt, foltos borítóval, foltos lapokkal.
20342.

Rufpreis:
1 600 HUF

Dr. Balogh Géza: Tanulmányok a neurologia és a psychiatria köréből 1924-1926. 1926, Pápai Ernő Műintézete, papírkötés.
20343.

Rufpreis:
1 600 HUF

Buday Kálmán: Kórboncolástan. I. általános rész. Bp., 1928, Universitas. Hiányzó kötéstáblák, viseltes állapotban.
20344.

Rufpreis:
1 600 HUF

Dr. Huzella Tivadar: Általános biologia - Az orvostudomány alapjai az élettudományban. Bp., 1933, Magyar Orvosi Könyvkiadó, kissé kopott egészvászon kötés.
20345.

Rufpreis:
1 600 HUF

Kovács Izsó: Hemopatia. A vérgyógyítás és eredményei. Bp., 1910, Nap, 128 p. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval.
20346.

Rufpreis:
1 800 HUF

Darwin: Egy természettudós utazása a Föld körül I-II. 1913, Révai. Fordította: Fülöp Zsigmond. Kiadói egészvászon kötés, első kötetnél az előzéklap sérült, kopottas állapotban.
20347.

Rufpreis:
1 600 HUF

Formulae Normales. Szabványos vényminták. Orvosi kiadás. Bp., 1959, Medicina, 435+(1) p. Negyedik kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, helyenként kissé sérült lapszélekkel, vetemedett elülső kötéstáblával.
20348.

Rufpreis:
1 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF