20376.
Beendet 476. Fernauktion
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
800 HUF
2,17 EUR, 2,50 USD
C. Capellmann: Pastoral-Medizin. Paderborn, 1914, Bonifacius. 17., átdolgozott és bővített kiadás. Német nyelven. Kiadói aranyozott félbőrkötésben, kissé kopott gerinccel és borítóval, címlapon intézményi bélyegzővel.