Kunt Ernő: Temetők népművészete. Bp., 1983, Corvina. Fekete-fehér és színes fotókkal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés. + 6 db vegyes temetkezéssel kapcsolatos kiadvány
Magyar írók, művészek és tudósok ex librisei. Kiállítás az Országos Széchenyi Könyvtárban 1964. szeptember. Leíró katalógus. Bp., 1964, OSZK. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
Phillipe Roberts-Jones: Du realisme au surrealisme. la peinture en belgique de Joseph Stevens á Paul Delvaux. A szerző, báró Philippe Roberts-Jones (1924-2016) belga művészettörténész, professzor által Matits Ferenc művészettörténész, művészeti író, egyetemi tanár részére DEDIKÁLT példány. Brüsszel, (1994), Université Libre de Bruxelles. 239 p. Francia nyelven. Kiadói papírkötés.
Sue Huey, Rebecca proctor: New shoes. Contemporary footwear design. London, 2011, Laurence King. Kiadói papírkötés, borító jobb felső sarka kissé sérült.
Hajdú Gergely (szerk.): Sebestyén Sára. Élek. Edges of life. Bp., 2020, Nyílt struktúrák Művészeti Egyesület. Magyar, német és angol nyelven. Fekete-fehér és színes képekkel, Sebestyén Sára fotográfiáival gazdagon illusztrált katalógus. Kiadói papírkötés, borítón egészen apró kopásnyomokkal.