Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 508

Franyo Aatoth. Oeuvres récentes. (Kiállítási katalógus). Marseille, 2001, Espace Ecureuil. Színes képekkel, Aatoth Franyo magyar-francia festőművész munkáinak reprodukcióival illusztrálva. Kiadói papírborítóban, fűzés nélkül, jó állapotban.
19825.

Rufpreis:
1 200 HUF

Kunt Ernő: Temetők népművészete. Bp., 1983, Corvina. Fekete-fehér és színes fotókkal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés. + 6 db vegyes temetkezéssel kapcsolatos kiadvány
19826.

Rufpreis:
1 200 HUF

Magyar írók, művészek és tudósok ex librisei. Kiállítás az Országos Széchenyi Könyvtárban 1964. szeptember. Leíró katalógus. Bp., 1964, OSZK. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
19827.

Rufpreis:
1 800 HUF

Wegenast Róbert. Érdi Újság Könyvek. Érd, 2001, Érd Város Önkormányzata, 30 (színes reprodukciók) t. Kiadói papírmappában, 20x14 cm. + Wegenast '99 borító, üres, 21x10,5 cm
19828.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

Gerő László: Magyar műemléki ABC. Bp., 1984, Műszaki. Fekete-fehér ábrákkal. Kiadói műbőr kötésben, régi könyvtári példány.
19829.

Rufpreis:
1 400 HUF

Horváth Árpád: Az óra regénye. Bp., 1957, Táncsics. Kiadói félvászon kötés, kopottas állapotban.
19830.

Rufpreis:
1 600 HUF

Lyka Károly: Közönség és művészet a századvégen 1867-1896. Bp., Új Idők. Kiadói félvászon kötés, kopottas állapotban.
19831.

Rufpreis:
1 600 HUF

Phillipe Roberts-Jones: Du realisme au surrealisme. la peinture en belgique de Joseph Stevens á Paul Delvaux. A szerző, báró Philippe Roberts-Jones (1924-2016) belga művészettörténész, professzor által Matits Ferenc művészettörténész, művészeti író, egyetemi tanár részére DEDIKÁLT példány. Brüsszel, (1994), Université Libre de Bruxelles. 239 p. Francia nyelven. Kiadói papírkötés.
19832.

Rufpreis:
2 000 HUF

Sue Huey, Rebecca proctor: New shoes. Contemporary footwear design. London, 2011, Laurence King. Kiadói papírkötés, borító jobb felső sarka kissé sérült.
19833.

Rufpreis:
1 800 HUF

Hajdú Gergely (szerk.): Sebestyén Sára. Élek. Edges of life. Bp., 2020, Nyílt struktúrák Művészeti Egyesület. Magyar, német és angol nyelven. Fekete-fehér és színes képekkel, Sebestyén Sára fotográfiáival gazdagon illusztrált katalógus. Kiadói papírkötés, borítón egészen apró kopásnyomokkal.
19834.

Rufpreis:
1 000 HUF

Szunyoghy András: Linómetszés. Minden, amit a linómetszésről tudni kell. Bp., 2020, MMA. 118 p. Kiadói papírkötés, borítón apró kopásnyomokkal.
19835.

Rufpreis:
1 600 HUF

Szőlő és bor a kisgrafikákon. Szerk.: Semsey Andor. Bp., 1972, Magyar Mezőgazdasági Múzeum. 92 p. Megjelent 3000 példányban. Kiadói papírkötés.
19836.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF