Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 508

Nyeste Zoltán: Recsk. Emberek az embertelenségben. Bp., 1989, Püski. Fekete-fehér térképmelléklettel. Kiadói papírkötésben.
19837.

Rufpreis:
1 000 HUF

Rend és kaland. Sík Csaba (1934-1997). Magvető Kiadó: Budapest, 1972. 271p. Vászonkötésben, jó állapotú.
19838.

Rufpreis:
1 400 HUF

Szőts István: Röpirat a magyar filmművészet ügyében. Budapest, (1945), k.n. (Független-nyomda). Első kiadás. 87+39 . Kiadói papírkötés, sérült gerinccel, kissé foltos borítóval, előzéklap kijár, könyvtest majdnem elvált a borítótól, néhány lapon ceruzás és tollas jelölésekkel és jegyzetekkel. + Szőts István: Röpirat a magyar filmművészet ügyében. Budapest, 2015, Magyar Művészeti Akadémia. Hasonmás kiadás. 87+39 p (kísérőfüzet). Kiadói papírkötés, kiadói karton tékában, a téka ragasztása eleresztett, máskülönben jó állapotban. A kísérőfüzet DEDIKÁLT (Pintér Judit szerkesztő által?). A tételhez tartozik 2 db színes fénymásolat Szőts István: Röpirat a magyar filmművészet ügyében dedikált címlapjáról, egyik Balázs Béla részére szóló dedikációjával.
19839.

Rufpreis:
2 800 HUF

F. Supka Magdolna: A magyar úrihímzés 32p. + 6t + 2 . Kiadói papírkötésben
19840.

Rufpreis:
1 600 HUF

Monoriné Rohlik Erzsébet: A varázserejű hímestojás. Bp.,1990, Neutron, 94 p.+XVI t. Kiadói papírkötés. új állapot
19841.

Rufpreis:
800 HUF

Ló és lovas ábrázolása a magyar művészetben. Kiállítási katalógus. Bp, 1971, Magyar Mezőgazdasági Múzeum - Országos Lótenyésztési Felügyelőség. Fekete-fehér fotókkal gazdagon illusztrálva. Kiadói papírkötésben, borítón apró kopásnyomokkal.
19842.

Rufpreis:
1 000 HUF

Barabás-Gilyén: Vezérfonal népi építészetünk kutatásához. Bp., 1979, Műszaki. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban.
19843.

Rufpreis:
1 400 HUF

Bockemühl, Michael: Rembrandt Taschen GmbH, 2016. 96p. Kiadói papírkötésben
19844.

Rufpreis:
1 600 HUF

Bicskei Éva: A Női Festészeti Tanfolyam - A Magyar Királyi Női Festőiskola története (1885-1921). Különlenyomat az Ars Hungarica 2007. évi 1. számából. 51-94p. Néhány fekete-fehér képpel illusztrált. Kiadói papírkötésben.
19845.

Rufpreis:
1 600 HUF

Barabás András (szerk.): Aktalbum. Bp., 1984, Corvina. Kiadói kartonált kötés, gerinc sérült, kissé kopottas állapotban.
19846.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

19847.

Rufpreis:
1 400 HUF

Junge ungarische Künstler. 40 Künstler und Bildhauer aus Ungarn stellen aus. Gauting, 1983. Firma Artex Artbureau. Német nyelvű kiállítási katalógus. Kiadói tűzött papírkötésben.
19848.

Rufpreis:
1 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF