Lyka Károly: Közönség és művészet a századvégen 1867-1896. Bp., Új Idő... https://www.darabanth.com/de/476-Fernauktion/476.0/Bucher/Bucher-Architektur-Kunst~1500254/Lyka-Karoly-Kozonseg-es-muveszet-a-szazadvegen-1867-1896-Bp-Uj-Idok-Kiadoi-felvaszon-kotes-~II3240204
3240204
19831
476
Books: Architecture, Art
Rufpreis:
1 600 HUF 4,34 EUR , 5,00 USD
Beschreibung: Lyka Károly: Közönség és művészet a századvégen 1867-1896. Bp., Új Idők. Kiadói félvászon kötés, kopottas állapotban.
: nk