Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 508

19993.

Rufpreis:
1 600 HUF

19994.

Rufpreis:
1 800 HUF

19995.

Rufpreis:
1 800 HUF

Wit Stowsz. Der Krakauer Altar. Warszawa, 1953 PIW. Kiadói. gerincén sérült vászonkötésben, Folio
19996.

Rufpreis:
1 600 HUF

Vegyes fémművességgel kapcsolatos tétel, 3 db:   Weiner Mihályné: Ónművesség. A magyar gyűjtemények legszebb óntárgyai. Bp., 1971, Corvina. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Ónjelzésekkel. Kiadói egészvászon kötésben, kissé szakadt kiadói papír védőborítóban.;   Pereházy Károly: Az európai kovácsoltvas-művesség története. Bp., 1982., Corvina. Fekete-fehér és színes képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói papír védőborítóban. ;  Lovag Zsuzsa: A középkori bronzművesség. Bp., 1979, Corvina. Fekete-fehér és színes képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói papír védőborítóban. ;
19997.

Rufpreis:
2 400 HUF

Nékám Lívia: Meisseni porcelán a budapesti Iparművészeti Múzeum gyűjteményében. Bp., 1980, Corvina. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói papír védőborítóban. + Tasnádiné Marik Klára: A bécsi porcelán. Bp., 1975, Corvina. Második, átdolgozott kiadás. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói papír védőborítóval.
19998.

Rufpreis:
1 800 HUF

Gábry György: Régi hangszerek. Bp., 1969, Corvina. Gazdag fekete-fehér és színes képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon kötésben, javított kiadói papír védőborítóban. Megjelent 1450 példányban. + Patay Pál: Régi harangok. Bp., 1977, Corvina. Gazdag fekete-fehér és színes képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon kötésben, javított kiadói papír védőborítóban.
19999.

Rufpreis:
1 800 HUF

Borsos Béla: Régi magyar üvegművészet. Bp., 1965, Corvina. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon kötésben,kiadói papír védőborítóban. Megjelent 3150 példányban. + Katona Imre: Poharak, kupák, serlegek. XIX. századi üvegtárgyak a budapesti Iparművészeti Múzeumban. Bp., 1978, Corvina. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon kötésben,kiadói papír védőborítóban.
20000.

Rufpreis:
1 800 HUF

Héjjné Détári Angéla: Régi magyar ékszerek. Bp., 1976, Corvina. Második kiadás. Fekete-fehér és színes, szövegközi és egészoldalas képekkel illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, javított kiadói papír védőborítóban, volt könyvtári példány. + Nékám Lajosné: Régi magyar patikák. Bp., 1971, Corvina. 2. kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, javított kiadói papír védőborítóban.
20001.

Rufpreis:
1 800 HUF

Magyar balletek. Szerk.: ifj. Oláh Gusztáv és Szántó Ferenc. (Bp. 1938.), Officina, 23 lev. + 7 t. A címlapot Fülöp Zoltán és Márk Tivadar rajzolták. A fényképek Vajda M. Pál felvételei. Kiadói papírkötés, a füzet teste részben elvált a borítótól.
20002.

Rufpreis:
1 000 HUF

Czeglédi Imre: Munkácsy ősei és rokonsága. Békés Megyei Múzeumok Közleményei 22. Békéscsaba, 2001, Békés Megyei Múzeumok Igazgatósága. Fekete-fehér képekkel, fotókkal gazdagon illusztrált. Megjelent 1000 példányban. Kiadói papírkötés, volt könyvtári példány.
20003.

Rufpreis:
1 800 HUF

Dr. Szendrei János: A magyar viselet történeti fejlődése. Bp., 1905, MTA. Tulajdonosi bejegyzéssel. Kiadói félbőr kötés gerinc sérült, kopottas állapotban.
20004.

Rufpreis:
13 000 HUF
35,23
40,63

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF