Drucksachen Zahl der Lose: 342
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3075793
18376
474
Printed Materials
Ifj. Richter Aladár (1898-1950): Pécsi részlet. Nyomat, papír. 13,5x9 cm. Üvegezett fakeretben. 3164752
18377
474
Printed Materials
Névjegykártyatartó doboz, benne Dr. Kaufmann György 5 darab és Gróf Benyovszky Sándor 1 darab névjegykártyájával 3187582
18378
474
Printed Materials
National Geographic kiadványok, térképek, prospektusok, össz. 10 db, magyar ill. angol nyelvűek 3187417
18379
474
Printed Materials
Knossos, The Place of Minos / Knósszosz, Minósz palotája (Kréta szigete), többnyelvű idegenforgalmi útmutató a palota alaprajzával és színes látképével, kihajtva: 78x51,5 cm
3187730
18380
474
Printed Materials
Les châteaux historiques de France - Cheverny, a kastélyt bemutató mappa, 10 db fekete-fehér fotóval, 23x17 cm méretben + francia nyelvű prospektus, térkép, étlap. Sérült papírmappában.
3218589
18381
474
Printed Materials
Prospect des Hohen Markts zu Wien / Bécs, a régi piactér, metszet után készült nyomat, üvegezett fakeretben, 12x18 cm (keret: 19,5x25 cm) 3218645
18382
474
Printed Materials
Egy cipősdoboznyi vegyes papírrégiség: levelek, prospektusok, fotók, stb. 3185464
18383
474
Printed Materials
5 db modern lovas poszter, változó méretben és állapotban
3219482
18384
474
Printed Materials
Oravala Ágoston: A parasztpróféta. Életrajzi regény. Ford.: Podmaniczky Pál. Gépirat. Félvászon-kötésben, tulajdonosi névbejegyzéssel, 373 p.
3219789
18385
474
Printed Materials
Porcelán márkajelzésekről készített (fénymásolt/nyomtatott) összeállítás + Zsolnay prospektusok, újságcikkek
3219705
18386
474
Printed Materials
Szent István királyt, Szent Imre herceget és más szenteket ábrázoló reprodukciók (Zichy Mihály, Lotz Károly, Székely Bertalan és mások munkái után), 12 db fekete-fehér nyomat, lapméret: 24x16,5 cm
3195683
18387
474
Printed Materials
11 db magyar városokat, tájakat bemutató, turisztikai prospektus: Fertőd, Pannonhalma, Sopron, Vas megye, stb.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF