Drucksachen

Zahl der Lose: 342

Ifj. Richter Aladár (1898-1950): Pécsi részlet. Nyomat, papír. 13,5x9 cm. Üvegezett fakeretben.
18376.

Rufpreis:
4 000 HUF

Névjegykártyatartó doboz, benne Dr. Kaufmann György 5 darab és Gróf Benyovszky Sándor 1 darab névjegykártyájával
18377.

Rufpreis:
1 400 HUF

National Geographic kiadványok, térképek, prospektusok, össz. 10 db, magyar ill. angol nyelvűek
18378.

Rufpreis:
1 600 HUF

Knossos, The Place of Minos / Knósszosz, Minósz palotája (Kréta szigete), többnyelvű idegenforgalmi útmutató a palota alaprajzával és színes látképével, kihajtva: 78x51,5 cm
18379.

Rufpreis:
1 400 HUF

Les châteaux historiques de France - Cheverny, a kastélyt bemutató mappa, 10 db fekete-fehér fotóval, 23x17 cm méretben + francia nyelvű prospektus, térkép, étlap. Sérült papírmappában.
18380.

Rufpreis:
1 400 HUF

Prospect des Hohen Markts zu Wien / Bécs, a régi piactér, metszet után készült nyomat, üvegezett fakeretben, 12x18 cm (keret: 19,5x25 cm)
18381.

Rufpreis:
1 000 HUF

Egy cipősdoboznyi vegyes papírrégiség: levelek, prospektusok, fotók, stb.
18382.

Rufpreis:
1 200 HUF

5 db modern lovas poszter, változó méretben és állapotban
18383.

Rufpreis:
1 400 HUF

Oravala Ágoston: A parasztpróféta. Életrajzi regény. Ford.: Podmaniczky Pál. Gépirat. Félvászon-kötésben, tulajdonosi névbejegyzéssel, 373 p.
18384.

Rufpreis:
2 800 HUF

Porcelán márkajelzésekről készített (fénymásolt/nyomtatott) összeállítás + Zsolnay prospektusok, újságcikkek
18385.

Rufpreis:
2 400 HUF

Szent István királyt, Szent Imre herceget és más szenteket ábrázoló reprodukciók (Zichy Mihály, Lotz Károly, Székely Bertalan és mások munkái után), 12 db fekete-fehér nyomat, lapméret: 24x16,5 cm
18386.

Rufpreis:
2 000 HUF

11 db magyar városokat, tájakat bemutató, turisztikai prospektus: Fertőd, Pannonhalma, Sopron, Vas megye, stb.
18387.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF