Drucksachen

Zahl der Lose: 342

Cs. Horváth Tibor - Zórád Ernő: Huszárkaland. / A fekete marsall. (64 oldalon 2 színes képregény). Bp., Ifjúsági Lap- és Könyvkiadó Vállalat, 64 p. Kiadói papírkötés, kissé kopottas borítóval.
18364.

Rufpreis:
2 400 HUF

MemoCard Történelem tanulókártya (érettségire, órai készülésre, stb.), 50 lap, komplett
18365.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

10 db magyar szenteket ábrázoló, ill. magyar nyelvű szentkép
18366.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

5 db dekoratív, litho szentkép, a hátoldalon "Muster" (minta) bélyegzéssel
18367.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Kb 100 db kitöltetlen itallap, koktéllap vendéglátósoknak
18368.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Magyar Állami Operaház makettkivágó
18369.

Rufpreis:
2 000 HUF

Torino városi őrségének egyenruhái a XV. sz.-tól a XIX. sz.-ig, 6 db színes reprodukció (szign.: Bigatti), Torino dombornyomott címerével ellátott papírmappában, lapméret: 33,5x24,5 cm
18370.

Rufpreis:
1 600 HUF

3 db távol-keleti illusztrációkról készült színes reprodukció, változó állapotban, 23x30 cm körül
18371.

Rufpreis:
1 600 HUF

18372.

Rufpreis:
2 400 HUF

Coraggio és Christian Kröner festményei után (vallási ill. vadász témájú) készült 2 db reprodukció, jelzettek a nyomaton, lapméret: 53,5x42 cm és 40x29 cm
18373.

Rufpreis:
1 400 HUF

Salvador Dalí: Leda Atomica. Nyomat, papír, jelzés nélkül, 43x30,5 cm
18374.

Rufpreis:
1 600 HUF

Vegyes papírrégiség tétel. reklámok, utazási prospektusok, szentképek, Szentföldi zarándoklattal kapcsolatos nyomtatványok
18375.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF