Drucksachen Zahl der Lose: 342
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3221115
18364
474
Printed Materials
Cs. Horváth Tibor - Zórád Ernő: Huszárkaland. / A fekete marsall. (64 oldalon 2 színes képregény). Bp., Ifjúsági Lap- és Könyvkiadó Vállalat, 64 p. Kiadói papírkötés, kissé kopottas borítóval. 3219461
18365
474
2200
Printed Materials
MemoCard Történelem tanulókártya (érettségire, órai készülésre, stb.), 50 lap, komplett
3221048
18366
474
3200
Printed Materials
10 db magyar szenteket ábrázoló, ill. magyar nyelvű szentkép
3221056
18367
474
3200
Printed Materials
5 db dekoratív, litho szentkép, a hátoldalon "Muster" (minta) bélyegzéssel 3221276
18368
474
3800
Printed Materials
Kb 100 db kitöltetlen itallap, koktéllap vendéglátósoknak
3221280
18369
474
Printed Materials
Magyar Állami Operaház makettkivágó
3216508
18370
474
Printed Materials
Torino városi őrségének egyenruhái a XV. sz.-tól a XIX. sz.-ig, 6 db színes reprodukció (szign.: Bigatti), Torino dombornyomott címerével ellátott papírmappában, lapméret: 33,5x24,5 cm
3216497
18371
474
Printed Materials
3 db távol-keleti illusztrációkról készült színes reprodukció, változó állapotban, 23x30 cm körül 3215323
18372
474
Printed Materials
Egy doboznyi sokdarabos vegyes papírrégiség tétel: cca 200 darab fotó, képeslapok, kiadványok, kártyanaptárak, filatélia, stb... 3095264
18373
474
Printed Materials
Coraggio és Christian Kröner festményei után (vallási ill. vadász témájú) készült 2 db reprodukció, jelzettek a nyomaton, lapméret: 53,5x42 cm és 40x29 cm 3216332
18374
474
Printed Materials
Salvador Dalí: Leda Atomica. Nyomat, papír, jelzés nélkül, 43x30,5 cm
3221645
18375
474
Printed Materials
Vegyes papírrégiség tétel. reklámok, utazási prospektusok, szentképek, Szentföldi zarándoklattal kapcsolatos nyomtatványok
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF