https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Drucksachen Zahl der Lose: 342
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
3183783
18388
474
0
900
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
3218779
18389
474
0
2000
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
Magyar Királyság (Nagy-Magyarország) térképe, modern nyomat merített papíron, 29,5x20,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3081566
18390
474
0
1000
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
Learn American Sign Language. By Arlene Rice, Director of Communications at the New York School for the Deaf. / Amerikai jelnyelv oktatócsomag, képes kártyákkal, angol nyelven. Eredeti dobozában, bontatlan.
Das Lot is nicht erreichbar
3181348
18391
474
0
1800
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
Külföldi utazások szuvenírjei: mini albumok, leporellók, össz. kb. 25 db
Das Lot is nicht erreichbar
3150162
18394
474
0
6000
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
Szőnyegszövési minták, kartonokra kasírozva,8 db, bejegyzésekkel, változó állapotban, 12x64 cm és 17x60 cm közötti méretben.
Das Lot is nicht erreichbar
3184557
18395
474
0
3000
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
Kolligátum klf újságok mellékleteiből, félvászon kötésben, széteső állapotban 3136496
18396
474
0
1000
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
Budapest látképe. nyomat, 29x46 cm, keretben, üvegezett, dekoratív
Das Lot is nicht erreichbar
3136497
18397
474
0
1400
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
Budapest látképe. Nyomat, 29x46 cm, keretben, üvegezett, jó állapotú. dekoratív
Das Lot is nicht erreichbar
3103924
18398
474
0
1000
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
Pest, Magyar Színház. Modern nyomat (régi metszet után), papír, jelzett a nyomaton. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 16x23 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3103921
18399
474
0
1000
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
Pest, rakplacz. Modern nyomat (régi metszet után), papír, jelzett a nyomaton. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 16x23 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3136312
18400
474
0
1000
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
(A. C. Strachan): Welford-on-Avon. Nyomat, 29,5x40,5 cm, keretben, üvegezett, dekoratív
Das Lot is nicht erreichbar
3136206
18401
474
0
1000
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
(Rippl-Rónai): Nő virágzó fák alatt. Nyomat, 40x55 cm, üvegezett keretben, kis sérüléssel. dekoratív
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse