Drucksachen Zahl der Lose: 342
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3136380
18402
474
Printed Materials
3136541
18404
474
Printed Materials
Szinyei nyomat. papír, nyomat, 73x56 cm, keretezett, üvegezett, . dekoratív
3180321
18405
474
Printed Materials
Japán fametszet után készült modern ofszet nyomat, 21x30 cm, üvegezett fakeretben.
3144418
18406
474
Printed Materials
3104660
18407
474
4200
Printed Materials
Nagy metszet és nyomtatvány tétel: a XVII-XIX. századból származó metszetek, nyomatok. Városképek, történelmi személyek, néhány grafika későbbről is. Nagyméretű nyomatok, emléklapok. Sok rossz állapotban.
3217839
18408
474
Printed Materials
Erotikus, kézzel színezett nyomat, paszpartuban, 14×10 cm
3217104
18409
474
Printed Materials
4 db focis levelezőlap, gyűjtőkép, stb. 3218051
18410
474
Printed Materials
3087727
18411
474
9500
Printed Materials
"Életszínvonalunk, szociálpolitikánk a IX. és a X. pártkongresszus közötti időszakban" és "Művelődéspolitikánk a IX. és X. pártkongresszus közötti időszakban", feltekerve, beszakadásokkal,97x68 cm
3106000
18412
474
Printed Materials
9 darab gyermeket ábrázoló kartonkép. Kopással, m: 12-13 cm
3183394
18413
474
2200
Printed Materials
Hiroshige és egy másik japán művész fametszetei után készült 2 db reprodukció. Üvegezett, sérült és laza keretben. 7,5x12 (x2) cm.
3195658
18414
474
Printed Materials
Amerika (USA) nemzeti parkjait, természeti látnivalóit bemutató prospektusok (Yosemite, Utah State Parks, San Francisco Bay City Guide, stb.), össz. 14 db
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF