Drucksachen

Zahl der Lose: 342

18277.

Rufpreis:
1 600 HUF

cca 1950 V. I. Lenin, mappa 10 db képpel (ebből 3 színes), kiadja: Művészeti Alkotások N.V. (A mappa egyik eredeti képe hiányzik, helyére egy Sztálin-portré került.) Kiadói papírmappában, 34x24 cm.
18279.

Rufpreis:
1 400 HUF

cca 1950 "Harcolj a békéért - jegyezz békekölcsönt!" propaganda kiadvány, 4p
18280.

Rufpreis:
2 800 HUF

cca 1950-1970 Divatillusztráció, tavasz-nyár-ősz-tél, kis lapszéli szakadásokkal, kihajtva: 41x29,5 cm
18281.

Rufpreis:
1 600 HUF

1951 "Legfőbb érték az ember" kártyanaptár, hajtott, tollas jelölésekkel
18282.

Rufpreis:
2 000 HUF
11

KIncses Kalendárium 1952, 1953, 1960, 1962 + Segítsetek református naptár 1943, kissé viseltes állapotban.
18283.

Rufpreis:
1 400 HUF

1952 Népsport 19 száma: 1952. jul. 15 - aug. 10.,VIII. évf. 140-163. Bennük a XV. nyári olimpiai játékok, a helsinki olimpia híreivel. Köztük a Keleti Ágnes, Szőke Kató, Székely Éva úszók, kardvívó-csapat, az Aranycsapat és vízilabdacsapat, Papp László ökölvívó aranyérmeinek híreivel. Változó állapotban, közte szakadt, foltos is, hajtottak.
18284.

Rufpreis:
3 000 HUF

cca 1955 A közlekedés rendje. 39 képes oldalon a közlekedési szabályokat és a közlekedéshez kapcsolódó helyzeteket bemutató füzet, a vezetői engedélyektől, az állati erővel vont járművek szabályaiig, stb, Kiadja a BM. Színúrfűzött, kissé kopott félvászon kötésben. Nagyon látványos képanyaggal 35x25 cm
18285.

Rufpreis:
4 000 HUF

1955 Svájci naptár, beleírások nélkül, kis kopottsággal.
18286.

Rufpreis:
1 600 HUF

18287.

Rufpreis:
3 000 HUF

1956 Vegyes 56-os újságtétel, 6 db: Népszava nov. 1., Szabad Nép okt. 18., 22., Szabad Ifjúság júl. 24., okt. 23., Mai nap dec. 16. (I. évf. 13. sz.)
18288.

Rufpreis:
2 400 HUF

1956 A Népszabadság 7 db száma, 1956. nov. 23. - dec. 13., az egyik szám címlapján október 23-ról megemlékező írással, vegyes állapotban
18289.

Rufpreis:
1 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF