1949 Népnevelő. Anyag üzemi és városi agitációhoz, népnevelők és pártbizalmiak részére. 10. sz., 1949. márc. 5. Kiadja a MDP Központi Vezetősége Agitációs Osztálya. Bp., Szikra-ny., 24 p. Fűzés nélkül, egy lap kissé sérült.
cca 1950 V. I. Lenin, mappa 10 db képpel (ebből 3 színes), kiadja: Művészeti Alkotások N.V. (A mappa egyik eredeti képe hiányzik, helyére egy Sztálin-portré került.) Kiadói papírmappában, 34x24 cm.
1952 Népsport 19 száma: 1952. jul. 15 - aug. 10.,VIII. évf. 140-163. Bennük a XV. nyári olimpiai játékok, a helsinki olimpia híreivel. Köztük a Keleti Ágnes, Szőke Kató, Székely Éva úszók, kardvívó-csapat, az Aranycsapat és vízilabdacsapat, Papp László ökölvívó aranyérmeinek híreivel. Változó állapotban, közte szakadt, foltos is, hajtottak.
cca 1955 A közlekedés rendje. 39 képes oldalon a közlekedési szabályokat és a közlekedéshez kapcsolódó helyzeteket bemutató füzet, a vezetői engedélyektől, az állati erővel vont járművek szabályaiig, stb, Kiadja a BM. Színúrfűzött, kissé kopott félvászon kötésben. Nagyon látványos képanyaggal 35x25 cm