Drucksachen

Zahl der Lose: 342

18229.

Rufpreis:
2 000 HUF

Hevesmegyei Lapok 1937. május 16-30, jún. 6-13., XLVI. évf. 20-24. sz. Főszerk.: Polóny Zoltán. Változó állapotban, közte szakadt, de többnyire jó állapotban, hajtott.
18230.

Rufpreis:
2 000 HUF

1937 A Budapesti III. Ker. Torna és Vívó Egylet nemzetközi jubiláris bajnoki úszóverseny programja, sérüléssel
18231.

Rufpreis:
5 000 HUF

1937 Magyar Nemzeti Nyomtatványkiállítás. A vezetőt összeáll.: Dr. Asztalos Miklós. Bp., 1937, Athenaeum-ny., 151+(1) p. Kiadói papírkötés, jó állapotban, a borító és néhány lap kissé foltos.
18232.

Rufpreis:
2 000 HUF

Magyar Alföld 1938 április 24-i száma, hajtott, sérüllt
18233.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

18234.

Rufpreis:
3 000 HUF

1938 Turisták Lapja - 50 esztendő (1888-1938). 50. évf. 8-9. sz., 1938. augusztus-szeptember. Kiadói papírkötés, sérült gerinccel, címlapon ceruzás névbejegyzéssel.
18235.

Rufpreis:
2 000 HUF

1938 Kassa visszatért bélyegzéses futott levelezőlap
18236.

Rufpreis:
1 800 HUF

cca 1938 2 db képes filmreklám: A nagy keringő, A Heardy-fiut szeretik a lányok, 9x7 cm
18237.

Rufpreis:
1 200 HUF

18238.

Rufpreis:
1 200 HUF

18239.

Rufpreis:
5 000 HUF

1939 2 db háború előtti újság, Páger Antal a Film Színház Irodalom címlapján, másik újság borítólapja hiányzik
18240.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF