1937-1941 Jövőnk - Keresztényszociálista évkönyv egybekötve. Kiadói kopottas aranyozott egészvászon-kötésben. + Dvihally Géza: Beszámoló jelentés a keresztényszociálista bánya- és kohómunkások Országos Szövetségének 1923-24. évi működéséről és az 1925. évi május hó 25-én tartott II. Országos Kongresszusról. Sérült lapszélekkel.
Hevesmegyei Lapok 1937. május 16-30, jún. 6-13., XLVI. évf. 20-24. sz. Főszerk.: Polóny Zoltán. Változó állapotban, közte szakadt, de többnyire jó állapotban, hajtott.
1937 Magyar Nemzeti Nyomtatványkiállítás. A vezetőt összeáll.: Dr. Asztalos Miklós. Bp., 1937, Athenaeum-ny., 151+(1) p. Kiadói papírkötés, jó állapotban, a borító és néhány lap kissé foltos.
Szép Szó. 6. köt. 1938. (József Attila emlékének.) Szerkesztőbizottság: Fejtő Ferenc, Gáspár Zoltán, Hatvany Bertalan, Ignotus Pál, Remenyik Zsigmond. (Bp.) 1938. Pantheon. 1 t. (címkép), 128 l. 205 mm. Fűzve, sérült kiadói borítóban, sérüléssel.hátsó borító nélkül