1909 Bericht über die am 26-ten Mai 1909 Abgehaltene sieben und dreissigste Ordentliche Generalversammlung des szamosvölgyer Einsenbahn Actien-Gesellschaft, Übersetzung des officiellen ungarischen Textes, 71p
1910 Simplicissimus-Kalender für 1910. München, (1909), Albert Langen. 108 p. Fekete-fehér képekkel, karikatúrákkal gazdagon illusztráltt. Kiadói papírkötés, hátsó borító és utolsó néhány lap hiányzik.
cca 1910-1920 "Erinnerungen an das schöne Engadin" / Engadin (Svájci-Alpok), album össz. 99 db fekete-fehér képpel, aranyozott félvászon-kötésben, sérült, kopottas borítóval, sérült, szétváló fűzéssel, helyenként sérült, foltos lapokkal, 25x33 cm
cca 1910-1920 L'architecture moderne a Paris / Párizsi épületek a századfordulóról, 5 db nagyméretű nyomat, változó állapotban, sérülésekkel, lapméret: 40x25 cm körül
cca 1910-1920 L'architecture moderne a Paris / Párizsi épületek a századfordulóról, 4 db nagyméretű nyomat, változó állapotban, 36x24 cm és 40x25 cm között
1910 Debrecen, a Debreceni Református Főiskola által a reformáció emléknapja alkalmából tartott ünnepi istentisztelet programja + A debreceni református egyház presbiteri gyűlésének meghívója és tárgysorozata, kissé foltos, sérült