Drucksachen

Zahl der Lose: 342

1908 Gyulafehérvár, gróf székhelyi Majláth Gusztáv Károly erdélyi püspök körlevele, 8 p.
18131.

Rufpreis:
2 000 HUF

18132.

Rufpreis:
2 000 HUF

1909 Kolozsvári Kereskedelmi Akadémia tornaünnep meghívója 4p.
18133.

Rufpreis:
2 000 HUF

1909, 1911 A Park Club évkönyve - a kor elitjének klubja, számos prominens névvel, bárók, grófok, stb.
18134.

Rufpreis:
8 000 HUF

1909 Bericht über die am 26-ten Mai 1909 Abgehaltene sieben und dreissigste Ordentliche Generalversammlung des szamosvölgyer Einsenbahn Actien-Gesellschaft, Übersetzung des officiellen ungarischen Textes, 71p
18135.

Rufpreis:
5 000 HUF

1910 Simplicissimus-Kalender für 1910. München, (1909), Albert Langen. 108 p. Fekete-fehér képekkel, karikatúrákkal gazdagon illusztráltt. Kiadói papírkötés, hátsó borító és utolsó néhány lap hiányzik.
18136.

Rufpreis:
1 600 HUF

cca 1910 Szücs Sándor Fia Szőlőoltványtelep és Bortermelő Részvénytársaság Bihardiószeg árjegyzék, 58p
18137.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

cca 1910-1920 "Erinnerungen an das schöne Engadin" / Engadin (Svájci-Alpok), album össz. 99 db fekete-fehér képpel, aranyozott félvászon-kötésben, sérült, kopottas borítóval, sérült, szétváló fűzéssel, helyenként sérült, foltos lapokkal, 25x33 cm
18138.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

cca 1910-1920 L'architecture moderne a Paris / Párizsi épületek a századfordulóról, 5 db nagyméretű nyomat, változó állapotban, sérülésekkel, lapméret: 40x25 cm körül
18139.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

cca 1910-1920 L'architecture moderne a Paris / Párizsi épületek a századfordulóról, 4 db nagyméretű nyomat, változó állapotban, 36x24 cm és 40x25 cm között
18140.

Rufpreis:
800 HUF

1910 Kalocsa, Városy Gyula kalocsai érsek körlevele, utasítás a szerzetesnők gyóntatói számára a kalocsai főegyházmegyében, kissé foltos, 3 p.
18141.

Rufpreis:
2 000 HUF

1910 Debrecen, a Debreceni Református Főiskola által a reformáció emléknapja alkalmából tartott ünnepi istentisztelet programja + A debreceni református egyház presbiteri gyűlésének meghívója és tárgysorozata, kissé foltos, sérült
18142.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF