https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Drucksachen

Zahl der Lose: 342

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
1899 Végvár, a végvári takarék- és önsegélyző egylet mint szövetkezet VIII. rendes évi közgyűlésének meghívója. Temesvár, Csendes Jakab-ny., 8 p. Tűzött papírkötés, néhány kis szakadással.
1
18107.

1899 Végvár, a végvári takarék- és önsegélyző egylet mint szövetkezet VIII. rendes évi közgyűlésének meghívója. Temesvár, Csendes Jakab-ny., 8 p. Tűzött papírkötés, néhány kis szakadással.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
1
 
1899 Szentkatolna, gróf székhelyi Majláth Gusztáv Károly erdélyi püspök körlevele, 4 p.
1
18108.

1899 Szentkatolna, gróf székhelyi Majláth Gusztáv Károly erdélyi püspök körlevele, 4 p.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
cca 1900 Egyiptom, Alexandria 10 képes leporello 9x5 cm
1
18109.

cca 1900 Egyiptom, Alexandria 10 képes leporello 9x5 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
cca 1900 Stockholm képes leporello 18 képpel aranyozott egészvászon borítóval 15x12 cm
1
18110.

cca 1900 Stockholm képes leporello 18 képpel aranyozott egészvászon borítóval 15x12 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
cca 1900-1980 vegyes papírrégiség tétel: Graz, Capri és Sorrento mini leporelló, 1910-20 k. + Szt. Rita Egyházközség Bp. leporelló, 1940 k + vegyes modern és régi szentképek stb.
1
18111.

cca 1900-1980 vegyes papírrégiség tétel: Graz, Capri és Sorrento mini leporelló, 1910-20 k. + Szt. Rita Egyházközség Bp. leporelló, 1940 k + vegyes modern és régi szentképek stb.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Zahl der Gebote:
1
 
cca 1900 4 db szentkép, közötte Szent Erzsébet litho
1
18112.

cca 1900 4 db szentkép, közötte Szent Erzsébet litho

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Zahl der Gebote:
2
 
cca 1900-1960 Borsodi vonatkozású iratok és sportzászlók gyűjteménye. Összesen kb 50 db nagyon változatos témájú irat és kb 10 sportzászló
1
18113.

cca 1900-1960 Borsodi vonatkozású iratok és sportzászlók gyűjteménye. Összesen kb 50 db nagyon változatos témájú irat és kb 10 sportzászló

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
G. L. Grove: Personalhistorisk tidsskrift fjerde raekke. 3 Bind Kjobenhavn. 1900. 306 + 31 p.Korabeli, kissé kopott félbőr kötésben .
1
18114.

G. L. Grove: Personalhistorisk tidsskrift fjerde raekke. 3 Bind Kjobenhavn. 1900. 306 + 31 p.Korabeli, kissé kopott félbőr kötésben .

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1902 A Nyitrai Kereskedelmi és Hitelintézet XXIX. évi üzletének zárszámadása 1901. deczember 31-én. Nyitra, Huszár István-ny., 12 p. Kiadói tűzött papírkötés, a hátsó borítón kis sérüléssel, a lapok egy részén hajtásnyommal.
1
18115.

1902 A Nyitrai Kereskedelmi és Hitelintézet XXIX. évi üzletének zárszámadása 1901. deczember 31-én. Nyitra, Huszár István-ny., 12 p. Kiadói tűzött papírkötés, a hátsó borítón kis sérüléssel, a lapok egy részén hajtásnyommal.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1903 A Délmagyarországi Kereskedelmi és Gazdasági Bank Rt. Temesvárott XII. üzleti jelentése az 1902. üzletévről. Temesvár, 1903, Uhrmann Henrik-ny., 28 p. Kiadói tűzött papírkötés, sérült, különvált borítóval.
1
18116.

1903 A Délmagyarországi Kereskedelmi és Gazdasági Bank Rt. Temesvárott XII. üzleti jelentése az 1902. üzletévről. Temesvár, 1903, Uhrmann Henrik-ny., 28 p. Kiadói tűzött papírkötés, sérült, különvált borítóval.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1903 Az ,,Ecsedi-láp lecsapoló és Szamos-balparti ármentesítő és belvízszabályozó társulat" 1902. évi zárszámadása. Nagykároly, 1903, Róth Károly-ny., 10+(2) p. Kiadói tűzött papírkötés, kissé sérült, foltos.
1
18117.

1903 Az ,,Ecsedi-láp lecsapoló és Szamos-balparti ármentesítő és belvízszabályozó társulat" 1902. évi zárszámadása. Nagykároly, 1903, Róth Károly-ny., 10+(2) p. Kiadói tűzött papírkötés, kissé sérült, foltos.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
1
 
1903 Zilah, a Szilágycseh és Vidéke Takarékpénztári Részvénytársulat XIX. évi zárszámadása az 1902. évről
1
18118.

1903 Zilah, a Szilágycseh és Vidéke Takarékpénztári Részvénytársulat XIX. évi zárszámadása az 1902. évről

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse