Bücher: Naturwissenschaft, Medizin

Zahl der Lose: 68

Th[omas] H[enry] Huxley: Előadások az elemi élettan köréből. Kir. M. Természettudományi Társulat IV. kötet. Ford.: Magyar Sándor. Bp., 1873, Természettudományi Társulat, XXIII+293+3 p. Korabeli félvászon kötésben, ex librissel
20454.

Rufpreis:
2 400 HUF

Sztrókay Kálmán: A vegyész verseny a természettel. Bp.,[1944.],Országos Közművelődési Szövetség (Országos Közművelődési Tanács. Kiadói félvászon-kötés, kissé szakadt, kissé foltos kiadói papír védőborítóban.
20455.

Rufpreis:
1 400 HUF

Cally Hall: Drágakövek. Ford.: Balázs Lórántné. Határozó Kézikönyvek. Harry Taylor fényképeivel. Bp., 2002, Panemex-Grafo. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés.
20456.

Rufpreis:
2 000 HUF

Varró Aladár Béla: Gyógynövények mint háziszerek. Bp., 1931, Dante. Második kiadás. Színes képekkel illusztrált. Kiadói egészvászon kötésben, kopott, foltos borítóval, sérült gerinccel, foltos lapokkal.
20457.

Rufpreis:
2 800 HUF

20458.

Rufpreis:
1 600 HUF

Magyar-Latin és latin-magyar nagygomba névjegyzék. Bp., 2004. Magyar Mikológiai Társaság. Kiadói papírkötésben.
20459.

Rufpreis:
1 800 HUF

Móra Családi Iránytű sorozat 2 kötete: Annetta Kast-Zahn - Hartmut Morgenroth: Szép álmokat, gyerekek! Mit tegyünk az alvászavar ellen? + Táplálkozási kalauz gyerekeknek. A helyes étkezés játékszabályai. Bp., 2016-2017, Móra. Kiadói papírkötés.
20460.

Rufpreis:
1 400 HUF

Bókay Árpád, Kéthli Károly, Korányi Frigyes (szerk.): A belgyógyászat kézikönyve VI.: Az idegrendszer és az izomzat betegségei. Bp., 1900, Dobrowsky és Franke. 1258p. XXII + 2t. Aranyozott gerinccel, félvászon kötésben, jó állapotban. A belgyógyászat tudományában megjelent legterjedelmesebb, szinte minden részletre kiterjedő kézikönyv sorozat befejező kötete.
20461.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Kerékgyártó Árpád - Mohay Ádám: [Természetrajz 1-2]. 1. kötet: Az ember és az állatok természetrajza a fiú- és leányközépiskolák számára, 2. kötet: A növények természetrajza a fiú- és leányközépiskolák számára", stb.). Második kiadás. 196 ábrával. Az ujakat Csapody Vera és Győrgyffy György rajzolta.  Bp. 1934. Szent István Társ. 212 + 114 l. 2 t Kiadói aranyozott félbőr kötésben
20462.

Rufpreis:
2 000 HUF

20463.

Rufpreis:
2 400 HUF

Paul de Kruif: Bacilusvadászok. II. köt. Ford. és az utószót írta: Korányi Tamás. Bp., 1967, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói papírkötés.
20464.

Rufpreis:
1 800 HUF

Rapaics Raymund: A növény felfedezése. Kincsestár, a Magyar Szemle Társaság Kis Könyvtára 44. sz. Bp., 1932, Magyar Szemle Társaság, 78+(2) p. Kiadói egészvászon-kötés, a borítón kis folttal.
20465.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF