Rapaics Raymund: A növény felfedezése. Kincsestár, a Magyar Szemle Társaság Kis Könyvtára 44. sz. Bp., 1932, Magyar Szemle Társaság, 78+(2) p. Kiadói egészvászon-kötés, a borítón kis folttal.