Varró Aladár Béla: Gyógynövények mint háziszerek. Bp., 1931, Dante. Má... https://www.darabanth.com/de/474-Fernauktion/474.0/Bucher/Bucher-Naturwissenschaft-Medizin~1000008/Varro-Aladar-Bela-Gyogynovenyek-mint-haziszerek-Bp-1931-Dante-Masodik-kiadas-Szines~II3217091
3217091
20457
474
Books: Natural sciences, Medicine
Beschreibung: Varró Aladár Béla: Gyógynövények mint háziszerek. Bp., 1931, Dante. Második kiadás. Színes képekkel illusztrált. Kiadói egészvászon kötésben, kopott, foltos borítóval, sérült gerinccel, foltos lapokkal.
: tg