Bücher: Naturwissenschaft, Medizin

Zahl der Lose: 68

20490.

Rufpreis:
500 HUF
1,36
1,56

20491.

Rufpreis:
800 HUF

20492.

Rufpreis:
700 HUF
1,90
2,19

20493.

Rufpreis:
500 HUF
1,36
1,56

20494.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

20495.

Rufpreis:
1 200 HUF

Dr. Mingtang Xu - Dr. Berend Róbert: A Chi Kung világa. Ősi kínai egészségmegőrző módszer. Bp., 2008, Bioenergetic Kft. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
20496.

Rufpreis:
2 400 HUF

Bollinger O[ttó]: A kórboncztan alapvonalai. Atlaszszal. [A kórboncztan atlasza.] II. köt.: A húgyszervek, az ivarszervek, az idegrendszer, a csontok. Ford.: Krompecher Ödön és Minich Károly. Lehmann-féle Orvosi kézi atlaszok IV. Bp.,[1897] ,Singer és Wolfner, VIII+151 p. + 52 t. Kiadói egészvászon-kötés, festett felső lapélekkel, kissé kopott borítóval, egy tábla kijár.
20497.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF