20492.
Beendet 474. Fernauktion
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
700 HUF
1,90 EUR, 2,19 USD
Természetrajz a katolikus általános iskolák VI. osztálya számára. Szerk.: Szent István-Társulat. Bp., 1947, Szent István-Társulat. Átkötött kopott félvászon-kötésben.