Keramiken Zahl der Lose: 346
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3160456
11439
472
2200
Art-ceramics
Tófej kancsó. Jelzett, mázhibákkal, m: 25 cm
3162154
11440
472
Art-ceramics
Tófej füles váza. Jelzett, hibátlan, m: 24,5 cm
3162159
11441
472
Art-ceramics
Tófej szivarváza. Jelzett, szájánál repedéssel, m: 29 cm
3162163
11442
472
Art-ceramics
Tófej váza. Jelzett, kopással, m: 24,5 cm
3160467
11443
472
3200
Art-ceramics
Edel Keramik váza. Jelzett, címkével jelzett, kopással, m: 26 cm
3160475
11444
472
3200
Art-ceramics
Tófej kaspó. Lepattanásokkal, jelzett, d: 23 cm, m: 12 cm
3160482
11445
472
Art-ceramics
Királykék zsugormázas szárazvirág váza, mázhibákkal, d: 16 cm, m: 8 cm
3160466
11446
472
2200
Art-ceramics
Tófej váza. Jelzés nélkül, kopással, m: 30,5 cm
3160590
11447
472
3200
Art-ceramics
Vérvörös váza pár. Jelzés nélkül, hibátlan, m: 15 cm 3160471
11448
472
Art-ceramics
Retro német geometrikus mintás váza. Jelzett, minimális kopással, m: 27,5 cm
3160570
11449
472
2200
Art-ceramics
Kálmán Anikó: Színátmenetes váza. Jelzett, hibátlan, m: 15 cm
3160587
11450
472
2200
Art-ceramics
Kálmán Anikó: Csorgatott váza. Jelzés nélkül, kis kopással, m: 24,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF