Keramiken

Zahl der Lose: 346

Müller Krisztina (Nünü kerámia) Kerámia asztali óra, mázzal, festéssel. Jelzett. Rotary club felirattal 20x34 cm Hibátlan
11415.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Szabó Kinga: Szilke. Jelzett, hibátlan, m: 20,5 cm
11416.

Rufpreis:
5 000 HUF

11417.

Rufpreis:
8 500 HUF
23,04
26,56

11418.

Rufpreis:
7 500 HUF
20,33
23,44

Tófej plasztikus mintás kerámia váza. Jelzés nélkül, hibátlan, m: 31 cm
11419.

Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
13,75

Vonalazott retro kerámia váza. Jelzés nélkül, kopással, m: 25,5 cm
11420.

Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
13,75

Kálmán Anikó: Ikebana. Jelzett, kis mázlepattanásokkal, d: 23,5 cm, m: 10 cm
11421.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Stilizált állatfigurás retro kerámia váza. Jelzés nélkül, kopással, m: 37,5 cm
11422.

Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
13,75

Illés Sándor: Retro váza. Jelzett, kis mázkopással, m: 33,5 cm
11423.

Rufpreis:
8 500 HUF
23,04
26,56

Karda Imre (1919-1998): Kaspó. Kopással, jelzett, d: 24 cm, m: 7,5 cm
11424.

Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
13,75

Városlőd mázas kerámia nagyméretű dísztál, jelzett, kis kopással, d: 36 cm /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE!
11425.

Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
13,75

Holló Katalin által készített dísztányér álomszerű jelenettel díszítve, jelzett, hibátlan, d: 29,5 cm
11426.

Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
13,75

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF