Keramiken

Zahl der Lose: 346

Majoros János: Zsugormázas váza. Jelzett, hibátlan, m: 21 cm
11391.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Karda Imre (1919-1998): Padlóváza. Jelzett, kopással, m: 43,5 cm
11392.

Rufpreis:
10 000 HUF

Pesthidegkút padlóváza. Jelzés nélkül, hibátlan, m: 46 cm /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
11393.

Rufpreis:
10 000 HUF

Pál Ilona (1937-2016): Váza koncentrikus körökkel. Jelzés nélkül, hibátlan, m: 30,5 cm
11394.

Rufpreis:
10 000 HUF

Pál Ilona (1937-2016): Harangváza. Jelzés nélkül, hibátlan, m: 28,5 cm
11395.

Rufpreis:
10 000 HUF

Zsolnay antik csorgatott mázas pirogránit kaspó pár. Jelzett, mázsérülésekkel, d: 17 cm, m: 14 cm
11396.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Kakasfogó legény. cca 1880, osztrák kerámia, jelzett, m: 36 cm
11397.

Rufpreis:
12 000 HUF

7 db német kézzel festett Keck kerámia pohár, fém talppal, jelzett, hibátlan m: 7 cm
11398.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Madár alakos mázas kályhacsempe, kopással, 25x21 cm
11399.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Bán Károly: Zsugorított mázas kerámia váza, jelzéssel, hibátlan, m: 25 cm
11400.

Rufpreis:
5 000 HUF

Király Károly zsugormázas ikebana. Jelzett, mázhiánnyal, d: 21 cm, m: 6 cm
11401.

Rufpreis:
5 000 HUF

Kálmán Anikó: Fehérmázas váza. Jelzett, hibátlan, m: 26 cm
11402.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF