Keramiken Zahl der Lose: 346
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3161576
11391
472
Art-ceramics
Majoros János: Zsugormázas váza. Jelzett, hibátlan, m: 21 cm
3161555
11392
472
Art-ceramics
Karda Imre (1919-1998): Padlóváza. Jelzett, kopással, m: 43,5 cm
3161847
11393
472
Art-ceramics
Pesthidegkút padlóváza. Jelzés nélkül, hibátlan, m: 46 cm /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
3162037
11394
472
Art-ceramics
Pál Ilona (1937-2016): Váza koncentrikus körökkel. Jelzés nélkül, hibátlan, m: 30,5 cm 3162128
11395
472
Art-ceramics
Pál Ilona (1937-2016): Harangváza. Jelzés nélkül, hibátlan, m: 28,5 cm 3182622
11396
472
Art-ceramics
Zsolnay antik csorgatott mázas pirogránit kaspó pár. Jelzett, mázsérülésekkel, d: 17 cm, m: 14 cm
3195577
11397
472
Art-ceramics
Kakasfogó legény. cca 1880, osztrák kerámia, jelzett, m: 36 cm
3176580
11398
472
Art-ceramics
7 db német kézzel festett Keck kerámia pohár, fém talppal, jelzett, hibátlan m: 7 cm
3129346
11399
472
Art-ceramics
Madár alakos mázas kályhacsempe, kopással, 25x21 cm
3159518
11400
472
Art-ceramics
Bán Károly: Zsugorított mázas kerámia váza, jelzéssel, hibátlan, m: 25 cm 3160935
11401
472
Art-ceramics
Király Károly zsugormázas ikebana. Jelzett, mázhiánnyal, d: 21 cm, m: 6 cm
3160559
11402
472
Art-ceramics
Kálmán Anikó: Fehérmázas váza. Jelzett, hibátlan, m: 26 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF