Keramiken Zahl der Lose: 346
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3160890
11427
472
4400
Art-ceramics
Holló Katalin által készített dísztányér álomszerű jelenettel díszítve, jelzett, hibátlan, d: 29,5 cm
3160862
11428
472
Art-ceramics
3160713
11429
472
4400
Art-ceramics
Király Gábor: Zsugormázas dísztál. Jelzett, kis kopással, d: 27 cm
3162150
11430
472
4400
Art-ceramics
Erdélyi István: Retro váza. Jelzés nélkül, kis mázhibával, m: 28 cm
3161837
11431
472
4400
Art-ceramics
Zöldmázas iparművész kerámia. Jelzett, kis kopással, m: 29,5 cm
3161730
11432
472
4400
Art-ceramics
Pesthidegkút csorgatott mázas váza. Jelzés nélkül, kopással, m: 27 cm
3177933
11433
472
Art-ceramics
Bán Károly: Zsugorított mázas kaspó. Jelzet, m: 15 cm 3182257
11434
472
9500
Art-ceramics
Világhy Árpád (1960-): Szerelmesek. Jelzés nélkül, terrakotta, m: 35 cm
3162009
11435
472
3200
Art-ceramics
Tófej négyoldalas kerámia váza. Jelzés nélkül, kis kopással, m: 19,5 cm
3165584
11436
472
4800
Art-ceramics
Gránit mid-century ikebana. Mázas kerámia, jelzett, hibátlan, m: 14 cm
3160441
11437
472
Art-ceramics
Retro márványmintás váza. Jelzés nélkül, kis kopással, m: 23,5 cm
3160448
11438
472
2200
Art-ceramics
Iparművészeti Vállalat retro váza. Jelzett, kopott, pattogzással, m: 27 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF