Keramiken Zahl der Lose: 346
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3161577
11475
472
Art-ceramics
Türkizzel vonalazott narancsszínű retro váza. Jelzett, kopott, m: 26,5 cm
3161580
11476
472
Art-ceramics
Tófej vastagon csorgatott mázas váza. Jelzett, mázhibákkal, m: 29,5 cm
3161596
11477
472
Art-ceramics
Türkizzel vonalazott narancsszínű retro váza. Jelzés nélkül, kopott, m: 26 cm
3161611
11478
472
Art-ceramics
Mázazott kék szigetekkel díszített iparművész váza. Jelzett, hibátlan, m: 20,5 cm
3161802
11479
472
Art-ceramics
MÁ jelzéssel: Csorgatott geometrikus váza. Jelzett, hibátlan, m: 28 cm
3161762
11480
472
Art-ceramics
MÁ jelzéssel: asztaldísz. Mázas kerámia, kopással, m: 21 cm
3161783
11481
472
Art-ceramics
Tófej váza. Jelzett, mázrepedéssel, m: 20,5 cm
3161726
11482
472
Art-ceramics
Retro német váza. Jelzett, hibátlan, m: 30 cm 3161713
11483
472
Art-ceramics
Gorka iparművészeti Vállalat váza. Jelzett, kis kopással, m: 24,5 cm 3177671
11484
472
4200
Art-ceramics
Olasz retro design váza. Jelzett, kis kopással, m: 32,5 cm
3162152
11485
472
2200
Art-ceramics
Péter Ferenc: Türkizmázas váza. Jelzés nélkül,alján lepattanásokkal, m: 29,5 cm
3161823
11486
472
Art-ceramics
Bella Sári: Retro váza. Jelzett, kopással, m: 22 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF