Keramiken

Zahl der Lose: 346

11463.

Rufpreis:
4 000 HUF

Csíkozott iparművész padlóváza. Jelzés nélkül, kis sérülésekkel, m: 44 cm
11464.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Városlőd Majolika görög stílusú dísztál, kis kopással, d: 34,5 cm /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE!
11465.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Kék-piros színezésű dísztál, jelzés nélkül, lepattanással, d: 29 cm
11466.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Csorgatott többszínű kerámia váza, jelzés nélkül, kis kopással, m: 16 cm
11467.

Rufpreis:
2 400 HUF

11468.

Rufpreis:
5 000 HUF

Tófej váza. Jelzett, mázhibával, m: 30,5 cm
11469.

Rufpreis:
3 000 HUF

Hölgy kosárral. Lengyel kerámia kép, fa lapra applikálva, figura h: 31,5 cm
11470.

Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
13,75

Tófej váza. Jelzett, mázhibás, m: 22 cm
11471.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Vérvörös mázas ikebana. Jelzett, hibátlan, d. 14 cm
11472.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Tófej szálváza. Jelzett, hibátlan, m: 25 cm
11473.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Retro iparművész vállas váza, geometrikus díszítéssel, hibátlan, m: 13,5 cm
11474.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF