Keramiken Zahl der Lose: 346
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3162121
11499
472
7500
Art-ceramics
Pál Ilona (1937-2016): háromoldalú váza. Jelzés nélkül, kopással, m: 25 cm 3162020
11500
472
Art-ceramics
Szemereki Teréz: Iparművész váza. Jelzett, mázkopással, m: 13 cm 3162139
11501
472
Art-ceramics
Hódmezővásárhely fehérmázas váza. Kis kopással, m: 34,5 cm
3162141
11502
472
2200
Art-ceramics
Tófej vonalas váza. Jelzett, hibátlan, m: 31,5 cm
3162143
11503
472
3200
Art-ceramics
Tófej négyoldalas váza. Jelzett, kis mázhibával, m: 31 cm
3162145
11504
472
3200
Art-ceramics
Csizmadia Margit: Vörösmázas váza. Jelzett, mázhibával, m: 27,5 cm
3160460
11505
472
Art-ceramics
Erdélyi István retro váza. Zsűri címkével, kopással, m: 25 cm
3162013
11506
472
Art-ceramics
Iparművész Vállalat mázas kerámia váza. Jelzett, hibátlan, m: 20 cm
3195090
11507
472
Art-ceramics
Formás tál. Alföld, 19. sz. második fele, lyukkal, d: 28 cm, m: 10,5 cm 3195089
11508
472
Art-ceramics
Formás tál. Mezőség, 19. sz. második fele, sérült, d: 32 cm, m: 11 cm 3195019
11509
472
Art-ceramics
Keramos kínáló. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással d: 13 cm 3194816
11510
472
Art-ceramics
Terebess kerámia kínálótál, asztalközép kézzel festett jelzett hibátlan 32x 23 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF