Keramiken Zahl der Lose: 346
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3166824
11547
472
Art-ceramics
2 db kerámia váza üveg kémcső betétekkel Tartó mérete 16x12 cm, 10 cm.
3140303
11548
472
4200
Art-ceramics
Bay Keramik vintage váza. Jelzett, címkével jelzett, kis kopással, m: 17,5 cm
3140304
11549
472
4200
Art-ceramics
Strehla geometrikus mintázatú váza. Jelzett, kis kopással, m: 30,5 cm
3140302
11550
472
4200
Art-ceramics
Retro német részben csillogó mázas váza. Jelzett, kis kopással, m: 20 cm
3140309
11551
472
4600
Art-ceramics
Kerámia faliplakett népmesei jelenettel. Mázas samottos kerámia, jelzés nélkül, minimális kopottsággal, 26x26,5 cm
3124280
11552
472
Art-ceramics
Iparművész design váza. Jelzés nélkül, hibátlan, m: 15,5 cm
3124283
11553
472
Art-ceramics
Pia Paloni erezett mintás dísztál. Jelzett, hibátlan, d: 19,5 cm
3088561
11554
472
500
Art-ceramics
Retró kerámia váza, jelzett, hibátlan, m: 18 cm
3161477
11555
472
3400
Art-ceramics
Csorgatott fekete-vérvörös mázazású váza. Jelzés nélkül, alján lepattanással, m: 20 cm
3161488
11556
472
3200
Art-ceramics
Csorgatott sárga mázas retro kerámia váza. Jelzett, kopással, m: 19 cm
3149859
11557
472
Art-ceramics
Reguly kerámia váza. Jelzett, hibátlan, m: 27 cm
3149001
11558
472
4200
Art-ceramics
Hódmezővásárhelyi váza. Jelzés nélkül, hibátlan, m: 31,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF