https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Militaria

Zahl der Lose: 102

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
1995. "Magyar Honvédség - Főhírközpont" Br lemezérem (61mm) faltalpon (99x99mm) T:AU
1
33756.

1995. "Magyar Honvédség - Főhírközpont" Br lemezérem (61mm) faltalpon (99x99mm) T:AU

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1997. "Force Aerienne de Projection" ezüstpatinázott bronz plakett, hátoldalon gravírozva, dísztokban (92mm) T:AU,XF
1
33757.

1997. "Force Aerienne de Projection" ezüstpatinázott bronz plakett, hátoldalon gravírozva, dísztokban (92mm) T:AU,XF

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
2005. "HM Pest Megyei Hadkiegészítő Parancsnokság" mázas, festett kerámia plakett (~130x128mm) T:AU
1
33759.

2005. "HM Pest Megyei Hadkiegészítő Parancsnokság" mázas, festett kerámia plakett (~130x128mm) T:AU

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
2014. "ETI 50. 1964-2014 / Tiszti eskünk 50 éves - Emlékezünk! - Badacsonylábdihegy" kétoldalas, öntött bronz plakett. Szign.: Várhelyi György (1942- ) (74mm) T:AU
1
33760.

2014. "ETI 50. 1964-2014 / Tiszti eskünk 50 éves - Emlékezünk! - Badacsonylábdihegy" kétoldalas, öntött bronz plakett. Szign.: Várhelyi György (1942- ) (74mm) T:AU

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
6 000 HUF
16,26
EUR
,
18,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
DN "VHBSZ (Volt Hadifoglyok Bajtársi Szövetsége)" festett fém jelvény T:XF törött tű
1
33761.

DN "VHBSZ (Volt Hadifoglyok Bajtársi Szövetsége)" festett fém jelvény T:XF törött tű

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
3db-os katonai repülős jelvénytétel, közte ~1958-1968. "Magyar Néphadsereg III. osztályú repülőgépvezető" zománcozott, aranyozott fém kitüntető jelvény (23x66mm) + ~1958-1968. "II. osztályú bombázó" aranyozott, zománcozott fém kitüntető jelvény (26x67mm) + ~1975. "Magyar Néphadsereg Aranykoszorús I. osztályú repülőgépvezető" aranyozott, műgyantás kitüntető jelvény, hátoldalán "PV" gyártói jelzéssel (29x67mm) T:AU kis patina
1
33762.

3db-os katonai repülős jelvénytétel, közte ~1958-1968. "Magyar Néphadsereg III. osztályú repülőgépvezető" zománcozott, aranyozott fém kitüntető jelvény (23x66mm) + ~1958-1968. "II. osztályú bombázó" aranyozott, zománcozott fém kitüntető jelvény (26x67mm) + ~1975. "Magyar Néphadsereg Aranykoszorús I. osztályú repülőgépvezető" aranyozott, műgyantás kitüntető jelvény, hátoldalán "PV" gyártói jelzéssel (29x67mm) T:AU kis patina

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
EUR
,
46,88
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Amerikai Egyesült Államok ~1997. "United States Army Europe - National Support Element - Operation Joint Guard - For Excellence" részben aranyozott, részben festett bronz emlékérem (51mm) T:AU
1
33763.

Amerikai Egyesült Államok ~1997. "United States Army Europe - National Support Element - Operation Joint Guard - For Excellence" részben aranyozott, részben festett bronz emlékérem (51mm) T:AU

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Amerikai Egyesült Államok ~2000. "Az Egyesült Államok Európai Parancsnoksága" kétoldalas bronz emlékérem (38mm) T:UNC USA ~2000. "Headquarters - United States European Command" double-sided bronze medallion (38mm) C:UNC
1
33764.

Amerikai Egyesült Államok ~2000. "Az Egyesült Államok Európai Parancsnoksága" kétoldalas bronz emlékérem (38mm) T:UNC USA ~2000. "Headquarters - United States European Command" double-sided bronze medallion (38mm) C:UNC

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Ausztria 1910-1916 k. "Tábori pilótajelvény" részben zománcozott bronz jelvény, javított tűrátéttel, hátoldalán "J. ZIMBLER WIEN VII." gyártói jelzéssel (~62x60mm) T:AU,XF kisebb zománchibák / Austria cca 1910-1916. "Field Pilot Badge" partially enamelled bronze badge with a replacement pin, with "J. ZIMBLER WIEN VII." maker's mark on the back (~62x60mm) C:AU,XF smaller enamel errors
1
33765.

Ausztria 1910-1916 k. "Tábori pilótajelvény" részben zománcozott bronz jelvény, javított tűrátéttel, hátoldalán "J. ZIMBLER WIEN VII." gyártói jelzéssel (~62x60mm) T:AU,XF kisebb zománchibák / Austria cca 1910-1916. "Field Pilot Badge" partially enamelled bronze badge with a replacement pin, with "J. ZIMBLER WIEN VII." maker's mark on the back (~62x60mm) C:AU,XF smaller enamel errors

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
100 000 HUF
271,00
EUR
,
312,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Ausztria 1914. "Treue (Hűség) 1914" jelzett Ag patrióta jelvény "HN" gyártói jelzéssel (0.900/2,40g) T:AU patina Austria 1914. "Treue 1914" hallmarked Ag patriotic badge with "HN" maker's mark (0.900/2,40g) C:AU patina
1
33766.

Ausztria 1914. "Treue (Hűség) 1914" jelzett Ag patrióta jelvény "HN" gyártói jelzéssel (0.900/2,40g) T:AU patina Austria 1914. "Treue 1914" hallmarked Ag patriotic badge with "HN" maker's mark (0.900/2,40g) C:AU patina

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
EUR
,
75,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Ausztria 1963. "Katonai Szolgálati érdemérem / Stets Bereit" bronz kitüntetés mellszalag nélkül T:XF patina Austria 1963. "Military Service Bronze Medal" bronz decoration without ribbon C:XF patina
1
33767.

Ausztria 1963. "Katonai Szolgálati érdemérem / Stets Bereit" bronz kitüntetés mellszalag nélkül T:XF patina Austria 1963. "Military Service Bronze Medal" bronz decoration without ribbon C:XF patina

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Ausztria 1963. "Katonai Szolgálati érdemérem / Stets Bereit" bronz kitüntetés mellszalaggal T:AU  Austria 1963. "Military Service Bronze Medal" bronz decoration with ribbon C:AU
1
33768.

Ausztria 1963. "Katonai Szolgálati érdemérem / Stets Bereit" bronz kitüntetés mellszalaggal T:AU Austria 1963. "Military Service Bronze Medal" bronz decoration with ribbon C:AU

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse