https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Militaria

Zahl der Lose: 102

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
1942. "Tűzkereszt I. fokozata" hadifém kitüntetés eredeti mellszalaggal T:XF Hungary 1942. "Fire Cross, 1st Class" war metal decoration with original ribbon C:XF NMK 443.
1
33729.

1942. "Tűzkereszt I. fokozata" hadifém kitüntetés eredeti mellszalaggal T:XF Hungary 1942. "Fire Cross, 1st Class" war metal decoration with original ribbon C:XF NMK 443.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
12 000 HUF
32,52
EUR
,
37,50
USD
Zahl der Gebote:
1
 
1948. "48-as Díszérem" részben zománcozott bronz kitüntetés mellszalagon T:AU Hungary 1948. "Medal of Honour commemorating 1848-1849" enamelled bronze decoration with ribbon C:AU NMK 528.
1
33731.

1948. "48-as Díszérem" részben zománcozott bronz kitüntetés mellszalagon T:AU Hungary 1948. "Medal of Honour commemorating 1848-1849" enamelled bronze decoration with ribbon C:AU NMK 528.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
8 000 HUF
21,68
EUR
,
25,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
~1950. "Kiváló Hadtápmunkáért" bronzozott fém jelvény (41mm) T:VF Rákosi-címer hiányzik Hungary ~1950. "Kiváló Hadtápmunkáért" enamelled metal badge (41mm) C:VF "Rákosi" coat of arms missing
1
33732.

~1950. "Kiváló Hadtápmunkáért" bronzozott fém jelvény (41mm) T:VF Rákosi-címer hiányzik Hungary ~1950. "Kiváló Hadtápmunkáért" enamelled metal badge (41mm) C:VF "Rákosi" coat of arms missing

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1956. "Kilián György seregszemle / A seregszemle budapesti döntőjén elért eredményért" kétoldalas aranyozott Br emlékérem (80mm) T:XF helyenként kopott aranyozás, ü.
1
33733.

1956. "Kilián György seregszemle / A seregszemle budapesti döntőjén elért eredményért" kétoldalas aranyozott Br emlékérem (80mm) T:XF helyenként kopott aranyozás, ü.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1957. "M.H.S. Ejtőernyős Járőrverseny 1957 II." fém emlékérem, hátoldalon gravírozva (51mm) T:AU,XF
1
33734.

1957. "M.H.S. Ejtőernyős Járőrverseny 1957 II." fém emlékérem, hátoldalon gravírozva (51mm) T:AU,XF

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1957. "Szolgálati Érdemérem" zománcozott, ezüstözött bronz kitüntetés mellszalagon, Rákosi-címeres tokban T:AU NMK 618.
1
33736.

1957. "Szolgálati Érdemérem" zománcozott, ezüstözött bronz kitüntetés mellszalagon, Rákosi-címeres tokban T:AU NMK 618.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
2
 
1964. "A Haza Szolgálatáért Érdemérem arany fokozat" aranyozott bronz kitüntetés mellszalagon (2xklf: az egyik zománcozott, a másik műgyantás) + 1964. "A Haza Szolgálatáért Érdemérem ezüst fokozat" zománcozott ezüstözött bronz kitüntetés mellszalagon ezekből 2db együtt, bronz pánton T:AU,XF
1
33738.

1964. "A Haza Szolgálatáért Érdemérem arany fokozat" aranyozott bronz kitüntetés mellszalagon (2xklf: az egyik zománcozott, a másik műgyantás) + 1964. "A Haza Szolgálatáért Érdemérem ezüst fokozat" zománcozott ezüstözött bronz kitüntetés mellszalagon ezekből 2db együtt, bronz pánton T:AU,XF

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Protokolláris kitüntetés szett díszdobozban, benne: 1964. "A Haza Szolgálatáért Érdemérem" arany, ezüst, bronz fokozatú zománcozott bronz kitüntetések mellszalagon + 1979. "Fegyverbarátságért Érdemérem" arany, ezüst és bronz fokozata, zománcozott, aranyozott, ezüstözött és bronz kitüntetések mellszalagon + 1951. "Közbiztonsági Érem arany, ezüst és bronz fokozata a rendőrség tagjai részére" műgyantás, aranyozott, ezüstözött és bronz kitüntetések mellszalagon + ~1960-1970. "Zrínyi Katonai Akadémia" zománcozott fém jelvény (44x25mm) T:UNC
1
33739.

Protokolláris kitüntetés szett díszdobozban, benne: 1964. "A Haza Szolgálatáért Érdemérem" arany, ezüst, bronz fokozatú zománcozott bronz kitüntetések mellszalagon + 1979. "Fegyverbarátságért Érdemérem" arany, ezüst és bronz fokozata, zománcozott, aranyozott, ezüstözött és bronz kitüntetések mellszalagon + 1951. "Közbiztonsági Érem arany, ezüst és bronz fokozata a rendőrség tagjai részére" műgyantás, aranyozott, ezüstözött és bronz kitüntetések mellszalagon + ~1960-1970. "Zrínyi Katonai Akadémia" zománcozott fém jelvény (44x25mm) T:UNC

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
12 000 HUF
32,52
EUR
,
37,50
USD
Zahl der Gebote:
2
 
1964. "Munkásőr Emlékérem" bronz kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon, tokban T:AU
1
33740.

1964. "Munkásőr Emlékérem" bronz kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon, tokban T:AU

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
1
 
1964. "Munkásőr Emlékérem" bronz kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon, eredeti tokban + ~1965. "Munkásőr - Kiváló parancsnok" műgyantás bronz jelvény tokban (32mm) + Minikönyv: Híven az eskühöz. Budapest 1981. 25 éves a Munkásőrség T:AU,XF
1
33741.

1964. "Munkásőr Emlékérem" bronz kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon, eredeti tokban + ~1965. "Munkásőr - Kiváló parancsnok" műgyantás bronz jelvény tokban (32mm) + Minikönyv: Híven az eskühöz. Budapest 1981. 25 éves a Munkásőrség T:AU,XF

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1966. "Magasabb Egység Bajnokság" (2xklf) bronzozott Al és Al díjplakett, hátoldalukon "szabadfogás nehéz III / kötöttfogás közép II" gravírozással (70mm) T:XF
1
33742.

1966. "Magasabb Egység Bajnokság" (2xklf) bronzozott Al és Al díjplakett, hátoldalukon "szabadfogás nehéz III / kötöttfogás közép II" gravírozással (70mm) T:XF

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
~1970-1980. 9xklf zománcozott és festett fém jelvény a Magyar Néphadsereg fegyvernemeiről T:AU,XF egyiken foltok
1
33743.

~1970-1980. 9xklf zománcozott és festett fém jelvény a Magyar Néphadsereg fegyvernemeiről T:AU,XF egyiken foltok

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse