https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Militaria

Zahl der Lose: 102

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
~1970. "KISZ - Szocialista Hazánkért - 1" aranyozott Al osztályos jelvény (~41x38mm) + "Katonai Haditorna (KHT)" részben műgyantás fém sapkajelvény (~36x38mm) T:XF
1
33744.

~1970. "KISZ - Szocialista Hazánkért - 1" aranyozott Al osztályos jelvény (~41x38mm) + "Katonai Haditorna (KHT)" részben műgyantás fém sapkajelvény (~36x38mm) T:XF

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
~1970. "Katonai Haditorna (KHT)" részben zománcozott és festett Fe jelvény miniatűrrel (36x38mm) T:XF
1
33745.

~1970. "Katonai Haditorna (KHT)" részben zománcozott és festett Fe jelvény miniatűrrel (36x38mm) T:XF

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
1
 
~1970-1980. "A néppel tűzön vízen át MN" a Magyar Néphadsereg egyoldalas, öntött bronz emlékplakettje (68mm) T:XF
1
33746.

~1970-1980. "A néppel tűzön vízen át MN" a Magyar Néphadsereg egyoldalas, öntött bronz emlékplakettje (68mm) T:XF

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1972. "MHSZ - Szolnok 1972" festett, hátoldalon jelzett Hollóházi porcelán plakett (89mm) T:AU,XF
1
33747.

1972. "MHSZ - Szolnok 1972" festett, hátoldalon jelzett Hollóházi porcelán plakett (89mm) T:AU,XF

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
EUR
,
11,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Bodó Sándor (1920-) 1979. "Az Amerikai Függetlenségi Háború 200. évfordulójára - Charleston / Kováts Mihály" aranyozott, peremén jelzett bronz emlékérem, a Kováts Mihály Egyesület által az Amerikai Egyesült Államokban kiadott sorozat darabja, peremén jelzett "44" sorszámmal, kapszulában (51mm) T:PP Hungary 1979. "City of Charleston Bicentennial Medal of Freedom / Michael Kováts" gold plated bronze commemorative medallion of the Col-Commandant Michael Kovats Historical Society, USA, hallmarked on the edge, with "44" number on the edge, in capsule. Sign: Sándor Bodó (50mm) C:PP
1
33748.

Bodó Sándor (1920-) 1979. "Az Amerikai Függetlenségi Háború 200. évfordulójára - Charleston / Kováts Mihály" aranyozott, peremén jelzett bronz emlékérem, a Kováts Mihály Egyesület által az Amerikai Egyesült Államokban kiadott sorozat darabja, peremén jelzett "44" sorszámmal, kapszulában (51mm) T:PP Hungary 1979. "City of Charleston Bicentennial Medal of Freedom / Michael Kováts" gold plated bronze commemorative medallion of the Col-Commandant Michael Kovats Historical Society, USA, hallmarked on the edge, with "44" number on the edge, in capsule. Sign: Sándor Bodó (50mm) C:PP

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
EUR
,
21,88
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1980. "35. Díszszemle - 1945-1980" a Magyar Néphadsereg aranyozott, részben zománcozott fém részvételi jelvénye eredeti csomagolásban, hozzá tartozó kisméretű emléklappal (36x32mm) + 1985. "40. Díszszemle - 1945-1985" a Magyar Néphadsereg aranyozott, részben zománcozott fém részvételi jelvénye, tű letört (36x32mm) T:UNC,XF
1
33749.

1980. "35. Díszszemle - 1945-1980" a Magyar Néphadsereg aranyozott, részben zománcozott fém részvételi jelvénye eredeti csomagolásban, hozzá tartozó kisméretű emléklappal (36x32mm) + 1985. "40. Díszszemle - 1945-1985" a Magyar Néphadsereg aranyozott, részben zománcozott fém részvételi jelvénye, tű letört (36x32mm) T:UNC,XF

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1983. "Honvédelmi Játék 1982-83 - nekem szülőhazám" műgyantás fém jelvény (30mm) T:XF
1
33750.

1983. "Honvédelmi Játék 1982-83 - nekem szülőhazám" műgyantás fém jelvény (30mm) T:XF

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1984. "V. Komárom megyei honvédelmi hét" nagyméretű, egyoldalas, lakkozott öntött fém emlékplakett (121x160mm) T:XF patina
1
33751.

1984. "V. Komárom megyei honvédelmi hét" nagyméretű, egyoldalas, lakkozott öntött fém emlékplakett (121x160mm) T:XF patina

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1985. "Budapest Fővárosi Hadkiegészítő Parancsnokság 1955-1985" festett bronz jelvény T:1
1
33752.

1985. "Budapest Fővárosi Hadkiegészítő Parancsnokság 1955-1985" festett bronz jelvény T:1

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1989. "Védem Építem MN 3705. 1965-85" a 150. közlekedési műszaki dandárparancsnokság egyoldalas, aranyozott bronz emlékérme, tokban (60mm) T:AU
1
33753.

1989. "Védem Építem MN 3705. 1965-85" a 150. közlekedési műszaki dandárparancsnokság egyoldalas, aranyozott bronz emlékérme, tokban (60mm) T:AU

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1991. "A Magyar Köztársasági Érdemrend középkeresztje kisdíszítmény, polgári tagozat" karikán jelzett, zománcozott Ag kitüntetés szalagsávval és rozettával,eredeti tokban T:UNC kis patina 1991. "Small decoration of the Order of Merit of the Hungarian Republic, Commander's Cross, Civil Grade" enamelled Ag decoration with miniature ribbon and rosette in original box C:UNC small patina NMK 737.
1
33754.

1991. "A Magyar Köztársasági Érdemrend középkeresztje kisdíszítmény, polgári tagozat" karikán jelzett, zománcozott Ag kitüntetés szalagsávval és rozettával,eredeti tokban T:UNC kis patina 1991. "Small decoration of the Order of Merit of the Hungarian Republic, Commander's Cross, Civil Grade" enamelled Ag decoration with miniature ribbon and rosette in original box C:UNC small patina NMK 737.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
120 000 HUF
325,20
EUR
,
375,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Várhelyi György (1942- ) 1994. "Röppályáink 1964-1994 / Tiszté avatásunk 30. évében - Balatonkenese 1994.09.24." kétoldalas, öntött bronz plakett (65mm) T:AU
1
33755.

Várhelyi György (1942- ) 1994. "Röppályáink 1964-1994 / Tiszté avatásunk 30. évében - Balatonkenese 1994.09.24." kétoldalas, öntött bronz plakett (65mm) T:AU

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
6 000 HUF
16,26
EUR
,
18,75
USD
Zahl der Gebote:
1
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse