Militaria

Zahl der Lose: 102

Belgium 1897. "Korona Rend Lovagkeresztje" jelzetlen zománcozott kitüntetés mellszalaggal, kardokkal T:XF  Belgium 1897. "Order of the Crown, Knight" enamelled decoration without hallmark, with ribbon and swords T:XF
33769.

Rufpreis:
12 000 HUF

33770.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Belgium 1914. "Belgium Harcosainak Nemzeti Szövetségének tiszti keresztje" aranyozott, zománcozott bronz kitüntetés mellszalagon T:XF zománchiba Belgium 1914. "Cross of the National Federation of Combatants of Belgium for Officiers" gilt, enamelled bronze decoration with ribbon C:XF enamel error
33771.

Rufpreis:
8 000 HUF

33772.

Rufpreis:
2 400 HUF

Bulgária ~1933-1939. "Európai Háborús Emlékérem 1915-1918" aranyozott bronz kitüntetés mellszalag nélkül T:AU,XF kopott aranyozás Bulgaria ~1933-1939. "European War Commemorative Medal 1915-1918" gilt bronze decoration without ribbon C:AU,XF worn gold plating
33773.

Rufpreis:
2 000 HUF

33774.

Rufpreis:
110 000 HUF
298,10
343,75

Franciaország DN "Confédération Européenne des Anciens Combattants (Veteránok Európai Konföderációja)" aranyozott, műgyantás fém kitüntetés mellszalagon T:XF részben hiányos műgyanta France ND "Confédération Européenne des Anciens Combattants (European Confederation of Veterans)" gilt medallion on ribbon, with synthetic resin C:XF some missing synthetic resin
33775.

Rufpreis:
4 000 HUF

Jugoszlávia 1943-1999. "Bátorság Rend" kitüntetés sérült mellszalaggal, hátoldalán "92925" sorszám T:2,2- Yugoslavia 1943-1999. "Order of Bravery" decoration with damaged ribbon, with "92925" number on reverse C:XF,VF
33776.

Rufpreis:
2 800 HUF

Kanada DN "872. Repülőszázad - Légi kiképző alakulat" műgyantás fém kulcstartó (42x32mm) T:XF Canada ND "872 Squadron - Air Training Corps" synthetic resined metal keychain (42x32mm) C:XF
33777.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Lengyelország ~1950-1960. "Karol Swierczewski 1897-1947" bronz emlékérem. Szign.: M (69mm) T:XF Poland ~1950-1960. "Karol Swierczewski 1897-1947" bronze commemorative medallion. Sign.: M (69mm) C:XF
33778.

Rufpreis:
3 000 HUF

Lengyelország 1974. "Példás Katona" zománcozott bronz jelvény miniatűrrel, csavaros hátlappal, "MENNICA PANSTWOWA (Nemzeti Verde)" gyártói jelzéssel, dísztokban T:XF Poland 1974. "Exemplary Soldier" enamelled bronze badge with miniature, with screw back, with "MENNICA PANSTWOWA (National Mint)" maker's mark C:XF
33779.

Rufpreis:
2 000 HUF

Német Birodalom ~1914-1915. A Vaskereszt kitüntetés mintájára készült zománcozott bronz patrióta kitűző (14x14mm) T:XF patina German Empire ~1914-1915. Enamelled bronze patriot pin modelled after the Iron Cross award (14x14mm) C:XF patina
33780.

Rufpreis:
10 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF