Militaria

Zahl der Lose: 102

Német Birodalom ~1914. "1914" zománcozott bronz patrióta medál (26x21mm) T:XF patina German Empire ~1914. "1914" enamelled bronze patriotic medal (26x21mm) C:XF patina
33781.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

Németország / Weimari Köztársaság 1921. "Német Háborús Emlékérem" aranyozott bronz kitüntetés külön, sérült mellszalaggal és karddal T:AU Germany / Weimar Republic 1921. "Deutsche Ehrendenkmünze des Weltkriegs" gilt bronze decoration with separated ribbon and sword C:AU
33782.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Német Demokratikus Köztársaság 1958. "I. Baráti Hadseregek Szpartakiádja" kétoldalas, ezüstözött bronz emlékérem (55mm) T:XF patina German Democratic Republic 1958. "I. Spartakiad of Friendly Armies" double-sided, silver plated bronze medallion (55mm) C:XF patina
33783.

Német Demokratikus Köztársaság 1958. "I. Baráti Hadseregek Szpartakiádja" kétoldalas, ezüstözött bronz emlékérem (55mm) T:XF patina
German Democratic Republic 1958. "I. Spartakiad of Friendly Armies" double-sided, silver plated bronze medallion (55mm) C:XF patina

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Németország 1994. "Német Hadisírok Bizottsága / Theodor Heuss" kétoldalas bronz emlékérem (83mm) T:XF szennyeződés Germany 1994. "Volksbund Deutsche Kriegsgräberfürsorge (German War Graves Commission) / Theodor Heuss" double sided bronze medallion (83mm) C:XF dirt
33784.

Rufpreis:
2 000 HUF

Oszmán Birodalom 1915. "Oszmán Háborús Emlékérem" zománcozott Ni bevonatú réz kitüntetés, vízszintes tűvel, szalaggal (57mm) T:XF,VF kis zománchiba Ottoman Empire 1915. "Ottoman War Medal" Ni plated brass decoration, enamelled, with horizontal pin, with ribbon (57mm) C:XF,VF small enamel error
33785.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

Szovjetunió 1974. "Fehéroroszország felszabadításának 30. évfordulójára 1944-1974 - Senki nem felejtett, senkit nem felejtettek el" 5xklf kétoldalas fém emlékérem műanyag díszdobozban. Benne: "Khatyn-i mészárlás" + "Dicsőség Hegye / Dicsőség a felszabadítóknak" + "A Győzelem Emlékműve" + "Nyikolaj Gastello / Az élet árán..." + "A breszti erőd hősei" T:1 Soviet Union 1974. "30th Anniversary of the Liberation of Belarus 1944-1974 - No one has forgotten, no one was forgotten" 5xdiff two-sided metal commemorative medal in plastic case. In: "Khatyn Massacre" + "Mountain of Glory / Glory to the Liberators" + "Monument of Victory" + "Nikolai Gastello / At the Cost of Life..." + "Heroes of the Brest Fortress" C:UNC
33786.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF