Militaria

Zahl der Lose: 102

1916. "Koronás Vas Érdemkereszt" Fe kitüntetés eredeti mellszalaggal T:XF oxidáció, viseltes szalag Hungary 1916. "Iron Cross of Merit with Crown" Fe decoration with original ribbon C:XF oxidation, worn ribbon NMK 227.
33703.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

1916. "Hubertus jelvény, a Hadsegélyező Hivatal kiadványa" zománcozott Fe jelvény T:F zománchiba, tű nélkül
33704.

Rufpreis:
3 000 HUF

1916. "Károly-csapatkereszt" Zn kitüntetés eredeti mellszalagon T:XF Hungary 1916. "Charles Troop Cross" Zn decoration with original ribbon C:XF NMK 295.
33705.

Rufpreis:
6 000 HUF

Osztrák-Magyar Monarchia ~1917-1918. "In memoriam 1914-1917" felvarrható Zn sapkajelvény, hátlapon az Országos Hadsegélyező Bizottság Jelvény Osztályának matricája, kézírásos sorszámmal "4697/3" (65x37mm) T:AU patina Austro-Hungarian Monarchy ~1917-1918. "In memoriam 1914-1917" sew-on Zn cap badge, on the back with stamp of the Országos Hadsegélyező Bizottság Jelvény Osztálya, with handwritten "4697/3" serial number (65x37mm) C:AU patina
33706.

Rufpreis:
8 000 HUF

1917. "Károly Ezüst Vitézségi Érem II. osztálya" ezüstözött bronz kitüntetés modern mellszalag nélkül. Szign.: Kautsch T:VF Hungary 1917. "Silver Gallantry Medal, 2nd Class" silver plated bronze decoration without ribbon. Sign.: Kautsch C:VF NMK 306.
33707.

Rufpreis:
6 000 HUF

33708.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

33709.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

33710.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

33711.

Rufpreis:
260 000 HUF
704,61
812,50

1922. "Magyar Koronás Bronzérem hadiszalagon, kardokkal" aranyozott bronz kitüntetés eredeti mellszalaggal T:AU,XF koronán patina, foltos mellszalag Hungary 1922. "Hungarian Bronze Medal with the Holy Crown with swords on war ribbon" gold plated bronze decoration with ribbon C:AU,XF patina on the crown, spotted ribbon NMK 415.
33712.

Rufpreis:
65 000 HUF
176,15
203,13

33713.

Rufpreis:
200 000 HUF
542,01
625,00

1927. "Somogyi Levente Versenyek 1927" kétoldalas bronz medál, "ARKANZAS BUDAPEST" gyártói jelzéssel (32x24mm) T:XF,VF ph
33714.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF